Lar (LRR) to Muscat – Oman (MCT)

بلیط هواپیما لار به مسقط (پرواز لار مسقط)

لیست کامل پرواز لار – مسقط||  لار به مسقط

جهت رزرو و راهنمایی آنلاین  بهترین قیمت بلیط لار به مسقط  پرواز را در سایت رزرو خود را انجام دهید و یا تلفنی و واتس اپ با کانتر های فروش تماس بگیرید.

رزرو بلیط هواپیمای لار مسقط

با توجه به مشخص بودن تاریخ و قیمت بلیط هواپیما لار مسقط می‌توانید از ارزان ترین قیمت های پروازی را از طریق وب سایت   گردشگران شهر راز به صورت آنلاین و حضوری با خبر شوید.

مسیرهای جایگزین پرواز لار مسقط

علاوه بر پروازهای جایگزین مسیر مسقط، پرواز مستقیم لار مسقط نیز وجود دارد.

ارزانترین بلیط هواپیما لار مسقط

برای اطلاع از قیمت‌ها، مناسب‌ترین زمان‌ پروازی و ارزانترین بلیط هواپیما لار مسقط می توانید با مراجعه به ‌سایت گردشگران شهر راز به راحتی بلیط مورد نظر خود را رزرو کنید. شرکت های هواپیمایی که دارای پرواز یک طرفه و دوطرفه لار به مسقط هستند شامل ایرلاین‌های ذیل هستند:

نام ایرلاین زمان پرواز ساعت مقدار بار مجاز

پارس ایر

سه شنبه ۱۹:۱۵ برای پروازهای داخلی ۲۰ کیلوگرم و پروازهای خارجی ۲۵ کیلوگرم

سوالات متداول

مدت زمان پرواز لار به مسقط حدود ۴ ساعت و ۵ دقیقه است که البته با توجه به عوامل مختلفی مانند تعداد توقف ها، نوع مسیرهای مبدا و مقصد، شذایط آب و هوایی و … متغیر می‌باشد.

در حال حاضر تمامی پروازهای مستقیم لار به مسقط فقط با ایرلاین پارس ایر صورت می‌پذیرد و می‌توانید برای رزرو بلیط هواپیما لار به مسقط از طریق آژانس گردشگران شهر راز اقدام کنید.

بله. در حال حاضر تمامی پرواز های لار به مسقط فقط در روزهای سه شنبه صورت می‌پذیرد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

لطفا شماره موبایل در دسترس خودر را برای پیگیری وارد نمایید . اطلاعات تماس کارشناس اختصاصی سفر شما به همین شماره ارسال می شود .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .