هواپیمایی سلام ایر Salam Air

شرکت هواپیمایی سلام ایر

شرکت هواپیمایی سلام ایرSalam Air یا طیران السلام، یکی از ایرلاین‌های جدید، ارزان قیمت و به نام کشور عمان است که حدود 6 سال است به طور رسمی شروع به کار در خطوط هوایی مختلف بین المللی و داخلی کرده است. شهرهای جده، مدینه، مسقط، دبی، شیراز از جمله پرترددترین مقاصد خارجی این ایرلاین در سطح جهانی می‌باشد. همچنین کیفیت بالای خدمات salam air در سطح استاندارد جهانی باعث شده است که در کمترین زمان به پرطرفدارترین ایرلاین در سطح خاورمیانه تبدیل شود.

استفاده و سفارش انواع  نوشیدنی ها و میان وعده‌های متنوع نظیر ساندویچ‌ها و … متناسب با رژیم غذایی مسافران از جمله گیاه خواران از دیگر وجه تمایز سلام ایر عمان به شمار می‌رود. 

مزایای خرید بلیط از گردشگران

ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته

رزرو بلیط ارزان ومطمئن از بهترین ایرلاین‌ها

انتخاب مناسب ترین پرواز از سراسر دنیا

رزرو بلیط هواپیمایی سلام ایر

برای رزرو و خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر می‌توانید از طریق روش‌های ذیل در کمترین زمان و با هزینه مقرون به صرفه‌تر بلیط خود را تهیه نمایید.

کلاس پروازی ایرلاین سلام ایر

هواپیمای سلام ایر دارای 3 کلاس پرواز Friendly ( فرندلی، ولیو فرندلی و پلاس فرندلی )، کلاس پرواز Flexi و کلاس پرواز Light می‌باشد.

فرندلی Friendly فرندلی ولو Friendly Value فرندلی پلاس Friendly Plus فلکسی Flexi لایت Light
بار دستی مجاز: 7 کیلوگرم بار دستی: 7 کیلوگرم بار دستی: 7 کیلوگرم بار دستی: 7 کیلوگرم بار دستی: 7 کیلوگرم
بار مجاز: 20 کیلوگرم بار مجاز: 30 کیلوگرم بار مجاز: 40 کیلوگرم بار مجاز: 20 کیلوگرم امکان کنسلی وجود ندارد
اضافه بار: 60 کیلوگرم امکان سفارش غذا امکان سفارش غذا امکان کنسلی و تغییر زمان تا 24 ساعت قبل از زمان پرواز بار مجاز: بدون بار

سلام ایر شیراز (نمایندگی جنوب)

برای رزرو پروازهای هواپیمایی سلام ایر تنها با کلیک بر روی گزینه خرید بلیط می‌توانید به آژانس هواپیمایی گردشگران شهر راز نماینده فروش دفتر سلام ایر در جنوب کشور (شیراز) مراجعه و بلیط خود را خریداری کنید.

گردشگران شهر راز

نمایندگی جنوب کشور

دفتر پشتیبانی ایرلاین سلام ایر

پرتردد ترین مسیرهای Salam Air از ایران

شرکت هواپیمایی سلام ایر  به 28 شهر و 18 کشور جهان روزانه پرواز مستقیم و غیر مستقیم دارد. 4 شهر از این مقاصد در کشور عمان و 3 شهر نیز در کشور ایران است که شامل تهران، مشهد و شیراز است. همچنین کشورهای ارمنستان، پاکستان، عراق، آذربایجان، بحرین، بنگلادش، کویت، ترکیه و امارات متحده عربی و … از جمله اصلی ترین مقاصد پروازی شرکت هواپیمایی سلام ایر نیز هستند.

سوالات متداول

دریافت کارت پرواز ایرلاین salam air هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری امکان پذیر است. 

  • فلکسی
  • فرندلی
  • لایت

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از این کلاس های پروازی میتوانید به کلاس های پروازی هواپیمایی سلام ایر در گردشگران شهر راز مراجعه بفرمایید.

دارای 32 مقصد که 4 مقصد از این 32 مورد از ایران و غالبا از مبدا شیراز است.

 

فقط در کلاس پروازی فلکسی امکان کنسلی بلیط با پرداخت جریمه تا 24 ساعت قبل از پرواز وجود دارد.

آماده شنیدن دیدگاه شما در مورد سلام ایر هستیم

3.9/5 - (7 امتیاز)

2 thoughts on “شرکت هواپیمایی سلام ایر

دیدگاهتان را بنویسید

سفرهای خوب از اینجا آغاز می شود . . .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .