ویزای توریستی انگلستان UK Visa

✔️ اگر ویزای شینگن دارید و در ۵ سال گذشته حداقل به یکی از کشورهای عضو شینگن سفر داشته اید،

  ✔️  اگر می‌خواهید یکی از معتبرترین ویزاهای دنیا (کشور انگلستان) را داشته باشید،              

شماره تماس خود را در فرم اطلاعات ذیل قرار دهید تا کارشناسان گروه گردشگران شهر راز با شما در اسرع وقت تماس حاصل نمایند.

همچنین شما مسافر گرامی فرم ارزیابی مسافر را در سایت گردشگران دانلود کرده تکمیل نمایید و برای ما ارسال نمایید. اطلاعات شما توسط کارشناسان ما در بخش ویزای انگلستان ارزیابی و بررسی و نتیجه در اسرع وقت به اطلاع شما خواهد رسید. با دریافت این فرم ما متوجه میشویم که مشکل احتمالی شما جهت دریافت ویزا چیست و چگونه می توان آن را حل کرد.

ویزای توریستی انگلستان

ویزای توریستی انگلستان UK Visa از جمله ویزاهایی است که بیشترین متقاضی را برای دریافت دارد اما از سخت‌ترین ویزاها برای ایرانی‌هاست!!

برای اینکه بتوانید در راحت‌ترین و سریع‌ترین زمان ممکن، این ویزا را دریافت و  برای سفرتان به این کشور برنامه ریزی کنید، با کارشناسان صدور ویزای گردشگران شهر راز از طریق تکمیل فرم اطلاعات بالا در ارتباط باشید. کانترهای صدور ویزای ما با توجه به مشخصات عنوان شده، با شما در مناسب ترین زمان تماس می‌گیرند.

💳ویزای توریستی کوتاه مدت انگلیس صدور ویزا و اقامت ۶ ماهه، ۲ ساله، ۵ ساله یا ۱۰ ساله
مدت زمان اعتبار آن ۶ ماه و حداکثر زمان اقامت ۱۸۶ روز
💳 ویزای توریستی بلند مدت انگلیس (مولتی ۶ ماهه) به صورت ویزاهای ۲، ۵ یا ۱۰ ساله صادر می شود
اثبات عدم اقامت در انگلستان، اثبات ورود و خروج مستمر به خاک انگلستان و حداکثر مدت زمان اقامت در هر بار ورود مسافر ۱۸۶ روز می باشد

انواع ویزای توریستی انگلیس UK Visa

ویزا انگلستان از نوع توریستی بسته به نوع هدف سفر شما به این کشور، در سه نوع مختلف صادر می شود.

>
ویزا توریستی انگلیس با هدف بازدید از خانواده ویزای توریستی انگلیس با هدف تجاری ویزای توریستی انگلیس با هدف تفریح و گردشگری
در صورتی که قصد بازدید از خانواده خود را دارید باید دعوتنامه معتبر از ایشان دریافت و به سفارت ارائه دهید. ( در این دعوتنامه باید نسبت فامیلی شما با شخص دعوت کننده ذکر شود و این نسبت فامیلی و خانوادگی از طریق ارایه مدارکی همچون شناسنامه و ... به اثبات برسد).در صورتی که جهت شرکت در همایش، سمینار یا جلسات تجاری قصد سفر به انگلستان را دارید، حتما باید از طرف برگزار کننده دعوت نامه معتبر دریافت کنید. کارشناسان ما در بخش ویزای توریستی انگلستان افتخار دارند در صورتی که داوطلب دریافت این نوع ویزا هستید و قصد تفریح و گردش از کشور انگلستان را دارید قدم به قدم از ابتدا تا انتهای مراحل اقدام، پیگیری و دریافت ویزا همراه و درکنار شما عزیزان باشند. برای درخواست این نوع ویزا، نیازی به دعوتنامه نیست و فقط به سابقه سفر و منابع مالی و مدارک شغلی شما توجه می‌شود.

خدمات آژانس گردشگران شهر راز

✔️ارزیابی امکان دریافت ویزای توریستی انگلستان از طریق دریافت فرم صلاحیت مسافر

✔️ترجمه مدارک جهت تسریع در فرآیند ویزا
( قابل ذکر است ترجمه مدارک احتیاجی به تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری ندارند.)

✔️ ارائه انواع خدمات پیکاپ ویزا

✔️ارائه مشاوره تخصصی برای شانس بیشتر دریافت ویزا متناسب با شرایط هر متقاضی

✔️بررسی دقیق مدارک بانکی و رفع نواقص

✔️تنظیم دعوت نامه معتبر متناسب با شرایط شما مسافر گرامی

✔️تکمیل فرم آنلاین درخواست ویزا

✔️تعیین نوبت در تهران یا دیگر کشورهای دنیا با توجه به شرایط شما

✔️ رزرو فوری وقت سفارت

✔️ رزرو هتل و پرواز و بیمه مسافرتی و …

تمامی این موارد توسط کارشناسان ما انجام می پذیرد و شما کافی است فقط برای انجام انگشت نگاری در سفارت حاضر شوید. ما متعهد هستیم که مدارک شما را به دقت بررسی کنیم تا با بیشترین شانس ممکن برای ویزا اقدام کنید و وقت و هزینه‌های شما به هدر نرود.

صدور ویزای انگلیس

کارمندان تجار و بازرگانان پزشکان مهندسان کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد بازنشستگان
ارائه گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی با سربرگ شرکت با تاریخ شروع به کار ترجمه گواهی اتاق بازرگانی ترجمه های پروانه ی دائم طبابت ترجمه پروانه نظام مهندسی ترجمه پروانه ی بهره برداری ترجمه حکم بازنشستگی
عنوان شغلی ترجمه لیست پرداخت بیمه ترجمه کارت نظام پزشکی ترجمه کارت نظام مهندسی ترجمه جواز کسب ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی ( در صورت افزایش حقوق، حکم افزایش حقوق بازنشستگی)
درآمد سالیانه ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده ترجمه پروانه ی مطب ترجمه جواز ساخت آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده -
نام و نام خانوادگی - ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده - - -
- - ترجمه لیست پرداخت بیمه - - -

شرایط دریافت ویزای توریستی انگلستان

 • در صورتی که متقاضیان ویزای توریستی با هدف بازدید از خانواده یا تجاری دعوتنامه معتبر از طرف خانواده و یا همایش و سمینار و …. نداشته باشید، ویزا به شما اعطا نمیشود.
 • از جمله موارد ضروری جهت دریافت این ویزا، Travel History یا سابقه سفر قوی است. این که شما حداقل دو ویزای شینگن داشته باشید، بسیار اهمیت دارد. ویزای اروپا اعتبار بالایی دارد و زمانی که با این دو ویزا برای اخذ ویزای انگلستان اقدام کنید، سفارت انگلیس شما را به عنوان یک گردشگر می پذیرد.
 • هدف از ارائه ویزای شینگن، ایجاد اطمینان در سفارت انگلیس برای اثبات عدم ماندگاری شما در کشور انگلیس است.
 • ارائه مدارک مالی و شغلی قوی (مدارک مالی) در زمان اخذ ویزای توریستی الزامی است.
 • این نکته را مدنظر داشته باشید که در صورت داشتن ریجکتی برای اخذ ویزا به هیچ عنوان اقدام نکنید چرا که سفارت کشور انگلیس با بررسی دقیق جزئیات، با ثبت سوابق ریجکتی شما، اثرات منفی ای روی پرونده شما می‌گذارد.

مراحل اخذ ویزای انگلستان

 • تکمیل فرم صلاحیت مسافر جهت اقدام و دریافت ویزای انگلستان توسط مسافر و بررسی آن توسط کارشناسان بخش ویزا
 • تکمیل و ترجمه مدارک مورد نیاز سفارت در صورت واجدالشرایط بودن متقاضی جهت انجام مراحل مربوط به ویزا
 • ایجاد حساب کاربری در سایت کارگزاری ویزای انگلیس توسط آژانس گردشگران شهرراز
 • تعیین نوع ویزا و وقت سفارت
 • پرداخت هزینه‌های مربوط به بررسی مدارک و انگشت نگاری
 • دریافت شماره پیگیری پرداخت هزینه
 • مراجعه حضوری مسافر به سفارت به همراه مدارک مورد نیاز ویزا
 • پیگیری جواب درخواست ویزای انگلیس
 • عودت مدارک
 • پیکاپ پاسپورت جهت الصاق ویزای توریستی انگلیس در صورتی که انگشت نگاری در خارج از ایران انجام گردد. (در صورتی انگشت نگاری در ایران نیازی به پیکاپ نیست و پاسپورت شما به آدرس منزل شما ارسال می‌شود)

به یاد داشته باشید:

 1. از کودکان زیر ۱۴ سال انگشت نگاری انجام نمی‌شود و حتما باید به همراه پدر و مادر به دفاتر انگشت نگاری مراجعه کنند.
 2. مرکز بررسی پرونده ها منطقه ابوظبی است و پرونده شما از هرجا که اقدام کرده باشید، جهت بررسی به ابوظبی ارسال می گردد.
 3. پس از پرداخت هزینه‌های ویزای توریستی انگلیس، شما فقط تا۳۰ روز زمان دارید که برای انجام پروسه انگشت نگاری، به یکی از دفاتر انگشت نگاری ویزای توریستی انگلیس مراجعه کنید.
 4. بررسی دقیق تر مدارک مالی با تمکن و گردش حساب متقاضی با دقت بیشتری
 5. تمامی امور اخذ ویزای انگلیس به صورت الکترونیکی بدون سفارت انجام می‌شود. شما فقط باید برای انگشت نگاری به یکی از دفاتر انگشت نگاری مراجعه کنید.

چرا ویزای انگلیس ریجکت می‌شود؟!

 1. منابع مالی، تمکن مالی و گردش حساب متقاضی متناسب با حداقل‌های مد نظر سفارت نباشد و عدم توانایی در پرداخت هزینه های اقامت در انگلستان (متقاعد کردن کارمند صدور ویزا در برخورداری از توان مالی مناسب برای سفر به انگلیس)
 2. ارائه مدارک غیر واقعی یا اشتباه

در صورتی که نوع ویزای توریستی انگلیس خود را اشتباه اعلام کنید: به طور مثال، در صورتی که با هدف بازدید از خانواده قصد سفر به انگلیس را دارید و به جای آن در خواست صدور ویزای تجاری را داشته باشید.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای انگلستان
۱. اصل پاسپورت فرد متقاضی با مدت حداقل ۱ سال اعتبار و دارای حداقل یک صفحه خالی
۲. ارائه پاسپورت های قبلی در صورتی که دارای مهر ورود، خروج و یا ویزا خصوصا ویزای شینگن، کانادا، آمریکا و ... هستند . برای نشان دادن تاریخچه سفر در صورتی که گذرنامه های قبلی خود را نداشته باشید، می‌توانید کارت پرواز و یا برگه های ویزای الکترونیک خود را هم تحویل دهید.
۳. اصل و ترجمه شناسنامه
۴. در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت انگلستان الزامی است.
۵. اصل و ترجمه کارت ملی و کارت پایان خدمت
۶. عکس پرسنلی رنگی با زمینه سفید ۴*۳ در ۵*۴ (عکس ها باید حداکثر برای ۶ ماه قبل باشد و بدون اختلاف بین عکس و چهره متقاضی)
۷. فرم درخواست ویزای توریستی انگلیس
۸. ترجمه اسناد ازدواج افراد متاهل
۹. گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان خانواده
۱۰. اسناد مالی: اسناد مالی نشان دهنده این است که منابع مالی کافی جهت سفر به انگلیس در اختیار دارید و از عهده مخارج سفر بر می آیید...
۱۱.(ارائه مدارک شغلی (توضیحات در پاراگراف پایین
۱۲. ارائه نامه حمایتی (توضیحات در پاراگراف پایین)

اسناد مالی مورد نیاز ویزای توریستی انگلستان

 • تمکن مالی و گردش حساب: تمکن مالی ویزای توریستی انگلستان باید به پوند

اصل نامه تمکن مالی ( به زبان انگلیسی وممهور به مهر امور بین الملل بانک و اعلام مانده حساب با نرخ پوند انگلستان) به همراه گردش سه ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد ( در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۳ ماه اخر یک ماه است.)

 • اسناد ملکی: متقاضیان ویزای توریستی انگلستان باید تمامی اسناد ملکی که به نام خود را دارند را به سفارت انگلیس ارائه کنند. ارزش ملک و وسعت آن ملاک سفارت مربوطه نیست و فقط مشخص شدن محل اقامت اهمیت دارد.
 • ارائه گواهی سپرده و یا اوراق بهادار: متقاضی ویزای توریستی انگلستان در صورتی که گواهی سپرده بانکی و یا اوراق بهادار داشته باشد، بهتر است که در هنگام تحویل مدارک، ارائه کند.

ارائه نامه حمایتی: نامه حمایتی از سوی شخص مقیم انگلستان در قالب دعوت نامه ارسال می‌شود. در دعوت نامه، باید ذکر شود که در صورت نیاز، شخص دعوت کننده از شما حمایت مالی خواهد کرد.

 • ارائه مدارک شغلی (توضیحات بیشتر در جدول زیر عنوان شده است.)
 • متقاضیان دارنده گواهی نامه داشته باشد، باید آن را به همراه سایر مدارک ارائه کند . دعوتنامه، شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و جزئیات تماس دعوت کننده ، مدت زمان اقامت، و هرگونه موارد مرتبط دیگر… همچنین در صورتی که دعوت کننده از مسافر حمایت مالی می‌کند، باید در دعوت نامه عنوان شود.

دریافت ویزای توریستی انگلستان

در صورت واجدالشرایط بودن مشاوره تخصصی برای شانس بیشتر شدن دریافت ویزا در اختیار شما مسافر گرامی قرار خواهیم داد و چک لیست مدارک مورد نیاز حضورتان ارسال می‌گردد و در صورتی که شرایط لازم را نداشته باشید بهتر است سفر و برنامه اقدام ویزا را به تعویق بیندازیم چرا که حل بعضی از مشکلات نیازمند زمان است.

برای دریافت ویزای توریستی انگلستان با توجه به ارزشمند بودن وقت شما، در صورت نداشتن فرصت کافی، لطفا فرم زیر تکمیل نموده تا  کارشناسان صدور ویزای گردشگران شهر راز با شما در سریع‌ترین زمان تماس بگیرند.  

۵/۵ - (۱ امتیاز)
5 1 رای
رتبه این مطلب
guest
مخفی برای کاربران
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یغما طاهری
میهمان
یغما طاهری
آذر ۲۱, ۱۴۰۱ ۱۲:۵۱ ب٫ظ

سلام خسته نباشی داداش
چطور می‌تونم ویزای انگلیس بگیرم؟!

عالیه
میهمان
عالیه
آذر ۲۱, ۱۴۰۱ ۱۲:۵۳ ب٫ظ

سلاااام چقدر زمان میبره تا بفهمیم ویزامون تایید شده یا ریجکت؟

لطفا شماره موبایل در دسترس خودر را برای پیگیری وارد نمایید . اطلاعات تماس کارشناس اختصاصی سفر شما به همین شماره ارسال می شود .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .