ویزای توریستی انگلیس – ویزای انگلیس ۱۰ ساله تضمینی

ویزای انگلیس ویزایی هست که اعتبار بالایی به پاسپورت شما می بخشد . با اخذ این ویزا میتوانید به هر تعداد بار طی 10 سال میتوانید به انگلیس سفر کنید. این ویزا مختص صاحبان کسب و کارها / پزشکان / وکلا و افرادیست که با داشتن تمکن مالی مناسب به دنبال اخذ ویزای انگلیس در کمتر از 10 روز هستند , گردشگران به صورت انحصاری و تضمینی این مسیر را بارها انجام داده اخذ ویزای شما را بعد از بررسی و تایید مدارک توسط کارشناسان تضمین میکند ور درصورت عدم اخذ ویزا هیچ مبلغی از شما دریافت نمیکند .

پس از مشاوره و بررسی مدارک

هزینه درخواست ویزا

10 ساله توریستی

نوع ویزا

1 تا 10 روز

مدت زمان صدور / پاسخ

10 سال

اعتبار ویزا

ویزای توریستی انگلیس

ویزای توریستی انگلستان به عنوان معتبرترین و قوی ترین ویزای موجود در دنیا، سندی معتبر جهت ورود و اقامت موقت در خاک انگلستان و مجوز ورود به بیش از ۳۰ کشور دنیاست. ( از جمله این کشورها می توان به کوبا، اسکاتلند، مکزیک، پرو، بلاروس، ایرلندشمالی، جامائیکا، ولز و پاناما اشاره کرد.)

صدای شما در مورد خدمات ویزای انگلیس گردشگران

ویزای انگلیس تاریخ صدور ۱۷ آبان ۱۴۰۲:

آخرین ویزای انگلیس اخذ شده توسط گردشگران

تاریخ انگشت نگاری ویزای انگلیس  ۱۶ آبان ۱۴۰۲ دریافت ویزا ۱۷ آبان ۱۴۰۲

انواع ویزای توریستی انگلیس UK Visa

ویزای توریستی انگلستان از نظر مدت زمان ویزا به چهار صورت صادر می گردد:

 • ویزای توریستی ۶ ماهه انگلیس
 • ویزای توریستی  ۲ ساله انگلیس
 • ویزای توریستی ۵ ساله انگلیس
 • و ویزای توریستی ۱۰ ساله انگلیس

مدت زمان اعتبار ویزا بسته به نیاز و شرایط و مدارک درخواست دهنده ویزا و تصمیم سفارت می تواند یکی از چهار مورد فوق باشد.

با دریافت هر یک از این ویزاها( بسته به مدت زمان اعتبار ویزا) می توانید به صورت نامحدود به خاک انگلستان ورود و خروج داشته باشید و در هر بار ورورد حداکثر ۶ ماه ( ۱۸۰ روز) اقامت داشته باشید.

رزرو وقت مشاوره آنلاین / حضوری ویزای انگلیس

اطلاعات تماس و زمان مناسب را انتخاب کنید و  تمام کارهای ویزا از ترجمه تا تحویل ویزا و سفر به ما بسپارید .

شرایط دریافت ویزای توریستی انگلستان

 • در اولین قدم شرایط خود را در خصوص موارد زیر بسنجید،

  1. سابقه دریافت ویزای انگلستان، آمریکا، کانادا و استرالیا و کشورهای حوزه شینگن
  2. مدارک شغلی معتبر و قابل ارائه به سفارت که نشان دهد به کشور مادری خود وابستگی مالی دارید و در زمان تعیین شده از کشور انگلیس خارج خواهید شد
  3. تمکن مالی و گردش حسابی که نشان دهد از عهده مخارج سفر و زندگی در مدت زمان اقامت خود در انگلیس برمی آیید و از افراد تحت تکفل خود در طول سفر حمایت مالی می کنید.
 • طبق تجربه کارشناسان ما در زمینه ویزا، تاریخچه سفر کافی، مدارک شغلی و داشتن تمکن مالی مناسب با شرایط متقاضی، از جمله فاکتورهای مهمی هستند که شانس دریافت ویزای انگلستان را افزایش می دهند.

اگر در موارد فوق امتیاز بالایی کسب نمودید با آژانس گردشگران شهرراز در ارتباط باشید.

در قدم دوم

فرمی حضورتان ارسال می گردد که مجموعه‌ای از سوالات شخصی از جمله اطلاعات فردی، نسبت های خانوادگی، وضعیت شغلی و مالی و تاریخچه سفر و همچنین هدف از ورود به انگلستان و … است. پس از تکمیل و ارائه این فرم کارشناسان ما در بخش ویزای انگلستان با شما درارتباط خواهند بود و مدارک تکمیلی را حضورتان اعلام می نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی انگلستان

تمامی این مدارک می‌بایست به زبان انگلیسی ترجمه و ممهور به مهر و امضای مترجم مسئول دارالترجمه باشد تا از اعتبار کافی برای سفارت انگلستان برخوردار باشد و احتیاجی به تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری نمی باشد.

شما می توانید اصل یا اسکن مدارک را برای ما ارسال کنید و پروسه ترجمه مدارک را به ما بسپارید.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای انگلستان
۱. اصل پاسپورت فرد متقاضی با مدت حداقل ۶ماه اعتبار و دارای حداقل یک صفحه خالی
۲. ارائه پاسپورت های قبلی در صورتی که دارای مهر ورود، خروج و یا ویزا خصوصا ویزای شینگن، کانادا، آمریکا و ... هستند . برای نشان دادن تاریخچه سفر در صورتی که گذرنامه های قبلی خود را نداشته باشید، می‌توانید کارت پرواز و یا برگه های ویزای الکترونیک خود را هم تحویل دهید.
۳. اصل و ترجمه شناسنامه
۴. در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت انگلستان الزامی است.
۵. اصل و ترجمه کارت ملی و کارت پایان خدمت
۶. عکس پرسنلی رنگی با زمینه سفید ۴*۳ در ۵*۴ (عکس ها باید حداکثر برای ۶ ماه قبل باشد و بدون اختلاف بین عکس و چهره متقاضی)
۷. فرم درخواست ویزای توریستی انگلیس
۸. ترجمه اسناد ازدواج افراد متاهل
۹. گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان خانواده
۱۰. اسناد مالی: اسناد مالی نشان دهنده این است که منابع مالی کافی جهت سفر به انگلیس در اختیار دارید و از عهده مخارج سفر بر می آیید...
۱۱. (ارائه مدارک شغلی (توضیحات در پاراگراف پایین
۱۲. ارائه نامه حمایتی (توضیحات در پاراگراف پایین)

از این مرحله به بعد تا زمانی که برای انگشت نگاری به سفارت مراجعه می کنید، تمامی امور از جمله تکمیل فرم های سفارت، نوشتن کاور لتر و لایحه نویسی جهت توضیح و توجیح مدارک شغلی و مالی و تعیین وقت سفارت… توسط کارشناسان آژانس گردشگران شهرراز انجام می پذیرد و در نهایت برگ انگشت نگاری و تاریخ و ساعت دقیق انگشت نگاری حضورتان اعلام می گردد.

توجه داشته باشید که در وقت تعیین شده در سفارت انگلستان حاضر شوید. هدف از مراجعه به سفارت، ارائه اطلاعات بیومتریک شما است. در روز تعیین شده هیچ گونه مصاحبه‌ای به طور رسمی انجام نخواهد گرفت و تنها مدارک به صورت کامل دریافت شده و اثر انگشت و احراز هویت انجام می‌شود.

انگشت نگاری و وقت سفارت ویزای انگلیس VIP

در حال حاضر مرحله انگشت‌نگاری و  تحویل دادن مدارک در ۳ کشور ایران ( تهران)، امارات (دبی و ابوظبی) و ترکیه (استانبول و آنکارا) برای شهروندان ایرانی انجام می‌پذیرد.        

هزینه انگشت نگاری بسته به مدت زمان ویزای درخواستی متفاوت است، مرکز انگشت‌نگاری (VFS) برای ویزای توریستی ۶ ماهه ۱۳۳ دلار آمریکا، ویزای ۲ ساله ۴۹۸ دلار، ویزای ۵ ساله ۸۸۸ دلار و ویزای ۱۰ ساله ۱۱۰۹ دلار جهت بررسی پرونده از متقاضی دریافت می‌کند.

مراحل اخذ ویزای انگلستان

روند کلی دریافت ویزای انگلستان به این صورت است که شخص متقاضی، درخواست ویزای خود را به سفارت این کشور ارائه می دهد و معمولا در اقدام اول در صورت صلاح دید سفارت به ایشان  ویزای شش ماهه اعطا می گردد و شخص پس از ورود و خروج به این کشور می تواند جهت دریافت ویزای مولتی دو ساله و سپس مولتی پنج ساله و در نهایت مولتی ده ساله اقدام نماید که انجام این روند مشمول زمان و هزینه بسیار زیادی خواهد بود چرا که شخص متقاضی جهت دریافت هریک از این ویزاها باید صفر تا صد روند دریافت ویزا را جداگانه طی نماید.

آژانس گردشگران شهرراز روند اخذ ویزای مولتی ۵ و ۱۰ ساله انگلیس را برای شما متقاضی گرامی آسان کرده و این امکان را فراهم می سازد که در کوتاهترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت و بدون نیاز به سابقه ویزای شینگن پاسپورت خود را با دریافت ویزای مولتی این کشور معتبر سازید. بناراین زمان را از دست ندهید و با کارشناسان ما در این بخش در تماس باشید.

 • تکمیل فرم صلاحیت مسافر جهت اقدام و دریافت ویزای انگلستان توسط مسافر و بررسی آن توسط کارشناسان بخش ویزا
 • تکمیل و ترجمه مدارک مورد نیاز سفارت در صورت واجدالشرایط بودن متقاضی جهت انجام مراحل مربوط به ویزا
 • ایجاد حساب کاربری در سایت کارگزاری ویزای انگلیس توسط آژانس گردشگران شهرراز
 • تعیین نوع ویزا و وقت سفارت
 • پرداخت هزینه‌های مربوط به بررسی مدارک و انگشت نگاری
 • دریافت شماره پیگیری پرداخت هزینه
 • مراجعه حضوری مسافر به سفارت به همراه مدارک مورد نیاز ویزا
 • پیگیری جواب درخواست ویزای انگلیس
 • عودت مدارک
 • پیکاپ پاسپورت جهت الصاق ویزای توریستی انگلیس در صورتی که انگشت نگاری در خارج از ایران انجام گردد. (در صورتی انگشت نگاری در ایران نیازی به پیکاپ نیست و پاسپورت شما به آدرس منزل شما ارسال می‌شود)

به یاد داشته باشید:

 1. حضور کودکان زیر ۱۴ سال در هنگام انگشت نگاری الزامیست.
 2. مرکز بررسی پرونده های ایرانیانی که از شهر تهران و دبی اقدام می کنند سفارت انگلستان در  شهر ابوظبی می‌باشد.
 3. پس از پرداخت هزینه‌های ویزای توریستی انگلیس، شما می‌توانید بر اساس مدت زمانی که شما از قبل می‌گیرید و بوک می کنید (حتی با چند بار به تعویق انداختن از سمت شما) و به مدت ۶ ماه از زمان ساخت اپلیکیشن پروسه ویزایتان، به دفاتر انگشت نگاری ویزای توریستی انگلیس مراجعه فرمایید. 
 4. بررسی دقیق تر مدارک مالی با تمکن و گردش حساب متقاضی با دقت بیشتری
 5. تمامی امور اخذ ویزای انگلیس به صورت الکترونیکی از قبیل انجام امور انگشت نگاری و عکس در دفاتر مربوط ویزای انگلیس صورت می‌پذیرد.

جواب به درخواست ویزای توریستی انگلستان

 1. پس از انجام مرحله انگشت‌نگاری و تحویل مدارک جهت اخذ ویزای توریستی انگلستان، حدودا ۳ تا ۶ هفته زمان خواهد برد که نتیجه درخواست شما متقاضی محترم اعلام گردد.

  این در حالی است که صورتی که بیومتریک در خارج از ایران انجام شده باشد با  انجام امور مربوط به انگشت نگاری به صورت VIP ( تنها با پرداخت هزینه بیشتر بابت خدمات VIP به سفارت) درخواست شما به سرعت مورد بررسی قرار گرفته و در یک بازه ۱ -۳ روزه نتیجه نهایی ویزا حضورتان اعلام می گردد و قبل از بازگشت به ایران امکان ثبت ویزا در پاسپورتتان وجود دارد و احتیاجی به پیکاپ ویزا نمی باشد.

  در شرایط عادی پس از انجام انگشت نگاری باید ۲ الی ۳ روز صبر کنید تا برگه‌ی خروج از طرف سفارت ایران در کشوری که انگشت نگاری را انجام داده اید صادر شود و اگر پاسپورت را با خود به ایران بازگردانده باشید بعد از اعلام نتیجه سفارت تنها دو هفته زمان خواهید داشت تا پاسپورت خود را به مرکز مربوطه ارسال و پس از ثبت ویزا داخل پاسپورت آن را تحویل بگیرید. هماهنگی های مربوط به پیکاپ و تحویل پاسپورت نیز از طریق شرکت گردشگران انجام می شود.

   

  • پیکاپ ویزا در ترکیه: پیکاپ ویزای انگلیس در کشور ترکیه، در روزهای یکشنبه و سه شنبه و جمعه ارسال می‌شود و معمولاً این پروسه به ۲ هفته زمان نیاز دارد.
  • پیکاپ ویزا در دبی: ارسال پاسپورت به سفارت انگلیس در کشور امارات شنبه تا پنج‌شنبه می‌باشد و این پروسه معمولاً ۲ هفته کاری طول می‌کشد.

هزینه ویزای توریستی انگلستان

هزینه ویزای توریستی انگلستان شامل هزینه های قانونی سفارت  / ترجمه مدارک / وقت سفارت / پیکاپ ویزا / مشاوره / خدمات و  تحویل ویزا به صورت فیزیکی می باشد که تمامی این هزینه ها و امکان اقدام برای ویزا  بسته به شرایط و مدارک متقاضی متغییر خواهد بود که پس از بررسی تمامی مدارک و شرایط بهترین قیمت ویزای انگلیس تضمینی به شما ارائه خواهد شد .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .