ویزای توریستی انگلیس UK Visa

✔️ اگر ویزای شینگن دارید و در 5 سال گذشته حداقل به یکی از کشورهای عضو شینگن سفر داشته اید، 

  ✔️  اگر پیگیر داشتن یکی از معتبرترین ویزاهای دنیا (کشور انگلستان) هستید،              

با قرار دادن شماره تماس خود در کادر ذیل، کارشناسان گروه گردشگران شهر راز با شما در اسرع وقت تماس خواهند گرفت.

ویزای توریستی انگلستان

ویزای توریستی انگلستان UK Visa  از جمله ویزاهایی است که بیشترین متقاضی را برای دریافت دارد. جهت اطلاع از قوانین، شرایط، محدودیت ها و مدارک   رزرو  و دریافت ویزای توریستی انگلستان می توانید درج شماره تماس خود با کارشناسان صدور ویزای گردشگران شهر راز  در ارتباط باشید.

صدور ویزای انگلیس

💳ویزای توریستی کوتاه مدت انگلیس صدور ویزا و اقامت 6 ماهه، 2 ساله، 5 ساله یا 10 ساله
اثبات نیاز مستمر به رفت و آمد به انگلیس
💳 ویزای توریستی بلند مدت انگلیس (مولتی 6 ماهه) دارندگان این نوع ویزا هیچ محدودیتی برای تعداد ورود به خاک بریتانیا در زمان اعتبار آن ندارند.
حداکثر مدت زمان اقامت مجاز با این نوع ویزا 180 روز

اسناد مالی مورد نیاز ویزای توریستی انگلستان

 • تمکن مالی و گردش حساب: تمکن مالی ویزای توریستی انگلستان باید به پوند

اصل نامه تمکن مالی ( به زبان انگلیسی وممهور به مهر امور بین الملل بانک و اعلام مانده حساب با نرخ پوند انگلستان) به همراه گردش سه ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد ( در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت 3 ماه اخر یک ماه است.)

 • اسناد ملکی: متقاضیان ویزای توریستی انگلستان باید تمامی اسناد ملکی که به نام خود را دارند را به سفارت انگلیس ارائه کنند. ارزش ملک و وسعت آن ملاک سفارت مربوطه نیست و فقط مشخص شدن محل اقامت اهمیت دارد.
 • ارائه گواهی سپرده و یا اوراق بهادار: متقاضی ویزای توریستی انگلستان در صورتی که گواهی سپرده بانکی و یا اوراق بهادار داشته باشد، بهتر است که در هنگام تحویل مدارک، ارائه کند.

ارائه نامه حمایتی: نامه حمایتی از سوی شخص مقیم انگلستان در قالب دعوت نامه ارسال می‌شود. در دعوت نامه، باید ذکر شود که در صورت نیاز، شخص دعوت کننده از شما حمایت مالی خواهد کرد.

 • ارائه مدارک شغلی (توضیحات بیشتر در جدول زیر عنوان شده است.)
 • متقاضیان دارنده گواهی نامه داشته باشد، باید آن را به همراه سایر مدارک ارائه کند . دعوتنامه، شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و جزئیات تماس دعوت کننده ، مدت زمان اقامت، و هرگونه موارد مرتبط دیگر… همچنین در صورتی که دعوت کننده از مسافر حمایت مالی می‌کند، باید در دعوت نامه عنوان شود.

مدارک شغلی مورد نیاز :

صدور ویزای انگلیس

کارمندان تجار و بازرگانان پزشکان مهندسان کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد بازنشستگان
ارائه گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی با سربرگ شرکت با تاریخ شروع به کار ترجمه گواهی اتاق بازرگانی ترجمه های پروانه ی دائم طبابت ترجمه پروانه نظام مهندسی ترجمه پروانه ی بهره برداری ترجمه حکم بازنشستگی
عنوان شغلی ترجمه لیست پرداخت بیمه ترجمه کارت نظام پزشکی ترجمه کارت نظام مهندسی ترجمه جواز کسب ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی ( در صورت افزایش حقوق، حکم افزایش حقوق بازنشستگی)
درآمد سالیانه ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده ترجمه پروانه ی مطب ترجمه جواز ساخت آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده -
نام و نام خانوادگی - ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده - - -
- - ترجمه لیست پرداخت بیمه - - -

شرایط دریافت ویزای توریستی انگلستان

 • در صورتی که متقاضیان ویزای توریستی با هدف بازدید از خانواده یا تجاری دعوتنامه معتبر از طرف خانواده و یا همایش و سمینار و …. نداشته باشید، ویزا به شما اعطا نمیشود.
 • از جمله موارد ضروری جهت دریافت این ویزا، Travel History یا سابقه سفر قوی است. این که شما حداقل دو ویزای شینگن داشته باشید، بسیار اهمیت دارد. ویزای اروپا اعتبار بالایی دارد و زمانی که با این دو ویزا برای اخذ ویزای انگلستان اقدام کنید، سفارت انگلیس شما را به عنوان یک گردشگر می پذیرد.
 • هدف از ارائه ویزای شینگن، ایجاد اطمینان در سفارت انگلیس برای اثبات عدم ماندگاری شما در کشور انگلیس است.
 • ارائه مدارک مالی و شغلی قوی (مدارک مالی) در زمان اخذ ویزای توریستی الزامی است.
 • این نکته را مدنظر داشته باشید که در صورت داشتن ریجکتی برای اخذ ویزا به هیچ عنوان اقدام نکنید چرا که سفارت کشور انگلیس با بررسی دقیق جزئیات، با ثبت سوابق ریجکتی شما، اثرات منفی ای روی پرونده شما می‌گذارد.

UK Visa انواع ویزای توریستی انگلستان

ویزا انگلستان از نوع توریستی بسته به نوع هدف سفر شما به این کشور، در سه نوع مختلف صادر می شود.

ویزا توریستی انگلیس با هدف بازدید از خانواده ویزای توریستی انگلیس با هدف تجاری ویزای توریستی انگلیس با هدف تفریح و گردشگری
در صورتی که هدف متقاضی ویزای توریستی انگلیس بازدید از خانواده خود باشد باید ویزای توریستی بازدید از خانواده را درخواست دهد. برای ارائه دعوت نلمه معتبر از خانواده خود در انگلیس (باید نسبت شخص متقاضی با شخص دعوت کننده ذکر شود و اثبات نسبت فامیلی و خانوادگی) اگر با هدف حضور در ایونت ها (همایش ها، سمینار ها و یا جلسات تجاری) قصد سفر به انگلیس را دارید، باید ویزای توریستی تجاری انگلیس تهیه کنید. برای درخواست این نوع ویزا، نیاز به دعوت نامه از سوی برگزار کننده همایش یا سمینار و یا شرکتی که بازدید می‌کنید، می‌باشد. اگر هدف از دریافت ویزای توریستی سفر تفریحی است، باید ویزای تفریح و گردشگری توریستی انگلیس را درخواست کنید. برای درخواست این نوع ویزا، نیازی به دعوتنامه نیست و فقط به سابقه سفر و منابع مالی و مدارک شغلی شما توجه می‌شود.

مراحل اخذ ویزای توریستی انگلستان

 • تکمیل فرم صلاحیت مسافر جهت اقدام و دریافت ویزای انگلستان توسط مسافر و بررسی آن توسط کارشناسان بخش ویزا
 • تکمیل و ترجمه مدارک مورد نیاز سفارت در صورت واجدالشرایط بودن متقاضی جهت انجام مراحل مربوط به ویزا
 • ایجاد حساب کاربری در سایت کارگزاری ویزای انگلیس توسط آژانس گردشگران شهرراز
 • تعیین نوع ویزا و وقت سفارت
 • پرداخت هزینه‌های مربوط به بررسی مدارک و انگشت نگاری
 • دریافت شماره پیگیری پرداخت هزینه
 • مراجعه حضوری مسافر به سفارت به همراه مدارک مورد نیاز ویزا
 • پیگیری جواب درخواست ویزای انگلیس
 • عودت مدارک
 • پیکاپ پاسپورت جهت الصاق ویزای توریستی انگلیس در صورتی که انگشت نگاری در خارج از ایران انجام گردد. (در صورتی انگشت نگاری در ایران نیازی به پیکاپ نیست و پاسپورت شما به آدرس منزل شما ارسال می‌شود)

به یاد داشته باشید:

 1. از کودکان زیر 14 سال انگشت نگاری انجام نمی‌شود و حتما باید به همراه پدر و مادر به دفاتر انگشت نگاری مراجعه کنند.
 2. مرکز بررسی پرونده ها منطقه ابوظبی است و پرونده شما از هرجا که اقدام کرده باشید، جهت بررسی به ابوظبی ارسال می گردد.
 3. پس از پرداخت هزینه‌های ویزای توریستی انگلیس، شما فقط تا۳۰ روز زمان دارید که برای انجام پروسه انگشت نگاری، به یکی از دفاتر انگشت نگاری ویزای توریستی انگلیس مراجعه کنید.
 4. بررسی دقیق تر مدارک مالی با تمکن و گردش حساب متقاضی با دقت بیشتری
 5. تمامی امور اخذ ویزای انگلیس به صورت الکترونیکی بدون سفارت انجام می‌شود. شما فقط باید برای انگشت نگاری به یکی از دفاتر انگشت نگاری مراجعه کنید.

چرا ویزای انگلیس ریجکت می‌شود؟!

 1. منابع مالی، تمکن مالی و گردش حساب متقاضی متناسب با حداقل‌های مد نظر سفارت نباشد و عدم توانایی در پرداخت هزینه های اقامت در انگلستان (متقاعد کردن کارمند صدور ویزا در برخورداری از توان مالی مناسب برای سفر به انگلیس)
 2. ارائه مدارک غیر واقعی یا اشتباه

در صورتی که نوع ویزای توریستی انگلیس خود را اشتباه اعلام کنید: به طور مثال، در صورتی که با هدف بازدید از خانواده قصد سفر به انگلیس را دارید و به جای آن در خواست صدور ویزای تجاری را داشته باشید.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای انگلستان
1. اصل پاسپورت فرد متقاضی با مدت حداقل 1 سال اعتبار و دارای حداقل یک صفحه خالی
2. کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است برای نشان دادن تاریخچه سفر. در صورتی که گذرنامه های قبلی خود را نداشته باشید، می‌توانید کارت پرواز و یا برگه های ویزای الکترونیک خود را هم تحویل دهید.
3. اصل و ترجمه شناسنامه
4. در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت انگلستان الزامی است.
5. اصل و ترجمه کارت ملی و کارت پایان خدمت
6. عکس پرسنلی رنگی با زمینه سفید 4*3 در 5*4 (عکس ها باید حداکثر برای ۶ ماه قبل باشد و بدون اختلاف بین عکس و چهره متقاضی)
7. فرم درخواست ویزای توریستی انگلیس
8. ترجمه اسناد ازدواج افراد متاهل
9. گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان خانواده
10. اسناد مالی: اسناد مالی نشان دهنده این است که منابع مالی کافی جهت سفر به انگلیس در اختیار دارید و از عهده مخارج سفر بر می آیید...

دریافت ویزای توریستی انگلستان

برای دریافت ویزای توریستی انگلستان با توجه به مواردی که عنوان شد می‌توانید با کارشناسان صدور ویزای گردشگران شهر راز تماس بگیرید و یا فرم ذیل را تکمیل بفرمایید و برای همکاران ما ارسال بفرمایید.

خدمات آژانس گردشگران شهر راز

✔️ارزیابی امکان دریافت ویزای توریستی انگلستان از طریق دریافت فرم صلاحیت مسافر

✔️ارائه مشاوره تخصصی برای شانس بیشتر دریافت ویزا متناسب با شرایط هر متقاضی

✔️بررسی دقیق مدارک بانکی و رفع نواقص

✔️تنظیم دعوت نامه

✔️تکمیل فرم درخواست ویزا

✔️تعیین نوبت در تهران یا دیگر کشورهای دنیا با درنظر گرفتن شرایط شما

✔️امکان رزرو فوری وقت سفارت

امتیاز دهید

لطفا شماره موبایل در دسترس خودر را برای پیگیری وارد نمایید . اطلاعات تماس کارشناس اختصاصی سفر شما به همین شماره ارسال می شود .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .