هواپیمایی ایران ایر Iran Air

شرکت هواپیمایی ایران ایر

اگر اهل سفرهای هوایی هستید به طور حتم، نام آشنای شرکت هواپیمایی ایران ایر را بارها شنیده اید یا با آن تجربه سفر های دور و نزدیک داشته اید! Iranair (هواپیمای ملی ایران) یکی از قدیمی‌ترین ایرلاین های ایرانی در منطقه خاورمیانه و از دو شرکت پرشین ایرویز و ایرنین ایرویز تشکیل شده است. همچنین شرکت هواپیمایی ایران ایر با توجه به کیفیت بالای خدماتی وبالا بودن سطح امنیت پروازی که دارد تا حدود زیادی توانسته است به عنوان یکی از مهمترین شرکت هواپیمایی داخلی، رضایت مخاطبان بسیاری را به 91 مقصد با پرواز های داخلی و خارجی پوشش دهد.

رزرو بلیط هواپیمای ایران ایر

بدون شک با توجه به مواردی که در مورد ایرلاین ایران ایر در توضیحات بالا عنوان شد، ایران ایر انتخاب اول شما برای پرواز های داخلی و خارجی است. برای اطلاع از خدمات و ساعت پروازی آن می توانید جدول ذیل را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای رزرو بلیط خود با کارشناسان صدور بلیط ما در گردشگران شهر راز در ارتباط باشید.

کلاس های پروازی ایرلاین ایران ایر

در حال حاضر شرکت هواپیمایی ایران ایر دارای دو کلاس پروازی است:

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر با توجه به عوامل مختلفی نظیر: مسیرپروازی، نوع شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، زمان سفر و … متغیر است. همچنین توع پرواز شما داخلی و خارجی نیز در تعیین قیمت بی تاثیر نیست.

بلیط چارتری پرواز ایران ایر

برای اطلاع از بلیط چارتری پرواز ایران ایر می توانید با مراجعه به وب سایت گردشگران شهر راز بلیط خود را در کسری از ثانیه انجام دهید. همچنین از طریق ارتباط با کارشناسان ما می توانید از بهترین نرخ ها و آفرهای ایرلاین ایرعربیا مطلع شوید.

پرترددترین و ارزان ترین مسیرهای هوایی ایران ایر

ایران ایر شیراز (نمایندگی جنوب)

اگر می خواهید از نمایندگی جنوب کشور، بلیط هواپیمای خود را برای مقاصد موجود تهیه کنید می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری به آژانس هواپیمایی گردشگران شهر راز  نمایندگی ایران ایر شیراز در منطقه جنوب کشور مراجعه و پرواز خود را به راحتی رزرو کنید.

مزایای خرید بلیط از گردشگران شهر راز

ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته

رزرو بلیط ارزان ومطمئن از بهترین ایرلاین‌ها

انتخاب مناسب ترین پرواز از سراسر دنیا

چطور از اطلاعات پرواز ایران ایر با خبر شویم؟

جهت اطلاع از بهترین نرخ قیمت بلیط، مناسب‌ترین زمان پرواز و پروازهای موجود ایرلاین ایران ایر می‌توانید پرواز مورد نظر را در قسمت جستجو، انتخاب و در فهرست پروازهای درج شده از مناسب‌ترین پروازها از لحاظ (نرخ و زمان) مطلع شوید.

سوالات متداول

در حال حاضر، ایرعربیا پروازهای مستقیم به 37 شهر در 10 کشور مختلف ارائه می دهد.

  1. مقدار بار دستی مجاز در هواپیمایی ایرعربیا 10 کیلوگرم است.
  2. سایز و اندازه بار دستی باید حداکثر 55 سانتی متر در 40 سانتی متر باشد.

مقدار بار دستی مجاز قابل حمل بسته به هر مسیر و مسافت، نوع بلیط و کلاس پروازی، زمان پرواز و … کاملا متغیر است.
برای اطلاع از میزان و اندازه دقیق بار دستی طبق قوانین شرکت هواپیمایی ایران ایر می توانید با کارشناسان صدور بلیط ما در گردشگران شهر راز در ارتباط باشید.

امتیاز دهید
سفرهای خوب از اینجا آغاز می شود . . .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .

بیزنس کلاس اکونومی کلاس
دارای صندلی راحت 1 وعده غذایی رایگان
تنوع در منو خوراکی و نوشیدنی میزان بار مجاز: 20-25 کیلوگرم
میزان بار مجاز: 30 کیلوگرم -