بلیط هواپیما بندرعباس به مسقط

5/5

8 صبح تا 8 شب حضوری و آنلاین میزبان شما هستیم

resul

Bandar Abass (BND) to Muscat – Oman (MCT)

بلیط هواپیما بندرعباس به مسقط (پرواز بندرعباس مسقط)

لیست کامل پرواز بندرعباس – مسقط||  بندرعباس به مسقط

جهت رزرو و راهنمایی آنلاین  بهترین قیمت پرواز بندرعباس به مسقط  پرواز را در سایت رزرو خود را انجام دهید و یا تلفنی و واتس اپ با کانتر های فروش تماس بگیرید.

بلیط هواپیما بندرعباس به مسقط

برای رزرو بلیط هواپیما بندرعباس به مسقط (چارتری و سیستمی) گردشگران شهر راز با پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌توانید تا 3 ساعت قبل از زمان پرواز، به صورت آنلاین و حضوری اقدام کنید. 

خرید بلیط بندرعباس به مسقط

مدت زمان پروازی از شیراز به مسقط با توجه به شرایط مخنتلف آب و هوایی، ایرلاین ها و مسیرها متفاوت است. با این حال، با توجه به این موارد و میزان مسافت مشخص شده طول پرواز از مبدا بندرعباس به مقصد مسقط حدود 50 دقیقه تا 1 ساعت می‌باشد.

نام ایرلاین زمان و ساعت پرواز مقدار بار مجاز

کارون

16:30 روز سه شنبه ساعت 25 کیلوگرم

رزرو بلیط هواپیما بندرعباس مسقط

اگر تاریخ سفر شما هم رفت و هم برگشت به مسقط مشخص است، بلیط ارزان هواپیمای بندرعباس مسقط خود را از سایت گردشگران شهر راز از دست ندهید. در حال حاضر، پرواز مستقیم بندرعباس به مسقط نیز در وب‌سایت ما موجودمی‌باشد.

مسیرهای جایگزین پرواز بندرعباس مسقط

سوالات متداول

قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس مسقط  با توجه به شرایط مختلف متفاوت است. برای استعلام قیمت پرواز بندرعباس به مسقط (یک طرفه – دوطرفه) می‌توانید جدول اطلاعات پرواز این مسیرها را مطالعه کنید.

مقدار بار مجاز برای پروازهای بندرعباس به مسقط با توجه به عوامل مختلفی مانند شرکت هواپیمایی و خدمات ایرلاین، کلاس پروازی، مدل هواپیما متفاوت است. در حال حاضر، میزان بار مجاز کلاس اکونومی برای بلیط‌های بندر عباس مسقط معمولا ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. بخش اطلاعات پرواز گردشگران شهر راز را مطالعه بفرمایید.

بله، برای سفر به شارجه همراه با پاسپورت ایرانی نیازی به دریافت ویزا دارید.

برای رزرو بلیط هواپیما بندرعباس به مسقط می‌توانید از طریق وب سایت گردشگران اقدام کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
سفرهای خوب از اینجا آغاز می شود . . .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .