مبدا

شیراز

مقصد

آنتالیا

خرید بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا

بهترین قیمت بلیط پرواز انتالیا  از شیراز – با پرواز ترکیش ایرلاین  ۴ روز در هفته را میتوانید به سادگی با ارتباط با کارشناسان فروش یا درخواست آنلاین رزرو کنید . پرواز ها به صورت چارتری و سیستمی با بهترین قیمت و به صورت یک طرفه و دو طرفه قابل رزرو می باشد .

پرواز آنتالیا (هواپیمایی ایران ایرتور)

سوالات متداول پرواز شیراز - آنتالیا

جهت آسایش هر چه بیشتر مسافرین عزیز گردشگران ک قصد سفر به آنتالیا را دارند پرواز چارتر مستقیم انتالیا از شیراز با برنامه پروازی  به صورت یک مسیره و رفت و برگشت از تیر ماه ۱۴۰۲ تا شهریور ۱۴۰۲ برقرار خواهد شد .

رزرو پرواز مستقیم شیراز آنتالیا

پروازهای مستقیم آنتالیا از شیراز، معمولا در بیشتر موارد در فصول تابستان و بهار به ویژه ایام نوروز برگذار می‌شود. البته در زمان های دیگر سال نیز، پروازهای کانکشن یا اتصالی شیراز به آنتالیا، با ایرلاین ترکیش ایرلاین نیز انجام می‌شود. جهت رزرو پرواز شیراز به آنتالیا می توانید با کارشناسان صدور بلیط هواپیما گردشگران در ارتباط باشید.

آیا پرواز مستقیم شیراز به آنتالیا وجود دارد؟

برای رزرو  پرواز شیراز به آنتالیا می توانید با مراجعه کارشناسان صدور بلیط گردشگران شهر راز در ارتباط باشید.

بهترین قیمت خرید بلیط مسیر شیراز – آنتالیا – شیراز  چارتری و سیستمی پرواز ترکیش ایرلاین  را در همین صفحه بیابید و یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در حال حاضر پرواز به صورت کانکشنی از مسیر شیراز به استانبول و استانبول به آنتالیا و بالعکس انجام می شود .

۴ پرواز در هفته مستقیم از شیراز

شنبه – یکشنبه – چهارشنبه – پنجشنبه

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .