مبدا

شیراز

مقصد

آنتالیا

خرید بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا

بهترین قیمت بلیط پرواز انتالیا  از شیراز – با پرواز ترکیش ایرلاین  4 روز در هفته را میتوانید به سادگی با ارتباط با کارشناسان فروش یا درخواست آنلاین رزرو کنید . پرواز ها به صورت چارتری و سیستمی با بهترین قیمت و به صورت یک طرفه و دو طرفه قابل رزرو می باشد .

پرواز مستقیم چارتر انتالیا از شیراز (هواپیمایی کرندون)

سوالات متداول پرواز شیراز - آنتالیا

جهت آسایش هر چه بیشتر مسافرین عزیز گردشگران ک قصد سفر به آنتالیا را دارند پرواز چارتر مستقیم انتالیا از شیراز با برنامه پروازی  به صورت یک مسیره و رفت و برگشت از خرداد ماه 1401 تا شهریور 1401 برقرار خواهد شد .

در مسیر syz به ayt تاریخ پرواز قابل رزروی وجود ندارد حالا میتوانید اولین تاریخ پروازهای مستقیم را ببنیدید یا پرواز های غیر مستقیم یا کانکشنی در این تاریخ را جستجو کنید

رزرو پرواز مستقیم شیراز آنتالیا

پروازهای مستقیم آنتالیا از شیراز، معمولا در بیشتر موارد در فصول تابستان و بهار به ویژه ایام نوروز برگذار می‌شود. البته در زمان های دیگر سال نیز، پروازهای کانکشن یا اتصالی شیراز به آنتالیا، با ایرلاین ترکیش ایرلاین نیز انجام می‌شود. جهت رزرو پرواز شیراز به آنتالیا می توانید با کارشناسان صدور بلیط هواپیما گردشگران در ارتباط باشید.

آیا پرواز مستقیم شیراز به آنتالیا وجود دارد؟

برای رزرو  پرواز شیراز به آنتالیا می توانید با مراجعه کارشناسان صدور بلیط گردشگران شهر راز در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بهترین قیمت خرید بلیط مسیر شیراز – آنتالیا – شیراز  چارتری و سیستمی پرواز ترکیش ایرلاین  را در همین صفحه بیابید و یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در حال حاضر پرواز به صورت کانکشنی از مسیر شیراز به استانبول و استانبول به آنتالیا و بالعکس انجام می شود .

4 پرواز در هفته مستقیم از شیراز

شنبه – یکشنبه – چهارشنبه – پنجشنبه

4.7/5 - (24 امتیاز)

لطفا شماره موبایل در دسترس خودر را برای پیگیری وارد نمایید . اطلاعات تماس کارشناس اختصاصی سفر شما به همین شماره ارسال می شود .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .