Shiraz (SYZ) to Milan – Italy (MXP)

بلیط هواپیما شیراز میلان (پرواز شیراز میلان)

اطلاعات پرواز شیراز به میلان

فاصله هوایی شیراز تا میلان:  شیراز و میلان با فاصله 4161 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند. 

 مدت زمان پرواز شیراز میلان: طول پروازهای غیر مستقیم و کانکشنی به طور متوسط بین 6 تا 7 ساعت در نظر گرفته شده است. همچنین پروازها همواره با توجه به شرایطی مانند خطوط پروازی، نوع مسیرها، شرایط جوی آب و هوایی و تعداد توقف‌ها متغیر است.

 ایرلاین‌هایی که از شیراز به میلان پرواز دارند: پروازهای مستقیم شیراز میلان توسط شرکت هواپیمایی نظیر ایرعربیا Air Arabia/ قطرایرویز Qatar Airways/ ترکیش ایرلاین Turkish Airlines صورت می‌گیرد.

ایرلاین های پیشنهادی شیراز به میلان: مناسب‌ترین و با کیفیت‌ترین ایرلاین پیشنهادی پرواز شیراز میلان، هواپیمایی ایرعربیا است.

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر شیراز میلان: محبوب‌ترین و پر طرفدارترین ایرلاین در خطوط پروازی و مسیر شیراز میلان، هواپیمایی ایرعربیا و قطر ایرویز است.

روزهای پرواز شیراز به میلان: پروازهای شیراز میلان همه روزه در طول هفته انجام می‌شود.

خرید بلیط پرواز شیراز به میلان

سفر به شهر تاریخی و مدرن و پر از جاذبه‌های دیدنی و گردشگری ایتالیا یعنی میلان، یکی از خاطره انگیزترین سفرها برای تمامی گردشگران جهان به ویژه ایرانی هاست. حال چه با هدف ادامه تحصیل و استفاده از خدمات آموزشی ایتالیا باشد چه برای گردش چه برای ادامه زندگی! در گردشگران شهر راز می‌توانید تمامی مراحل اخد ویزا را انجام دهید و هم رزرو بلیط‌ها، هتل و حتی خرید خدمات Cip  فرودگاهی شیراز و  Cip فرودگاهی تهران (امام ره).

با توجه به این که در حال حاضر، هیچ پرواز مستقیم شیراز به میلان از آسمان ایران وجود ندارد، می‌توانید در زمان رزرو بلیط هواپیمای شیراز به میلان به صورت غیر مستقیم ایرلان و مسیر پروازی خود را انتخاب کنید و بلیط خود را خریداری کنید.

قیمت بلیط شیراز به میلان

اگر زمان و تاریخ دقیق رفت و برگشت شما برای پرواز شیراز به میلان و برعکس مشخص است، بهتر است که بلیط هواپیما دو طرفه شیراز به میلان را حداقل از دو ماه قبل رزرو کنید تا هم سفری مقرون به صرفه تری داشته باشید و هم امکان کنسلی و ضرر مالی شما کمتر شود.

قیمت بلیط هواپیما از شیراز به میلان با توجه به ماه‌ها و فصل‌های مختلف سال، کلاس‌های پروازی ایرلاین‌های مختلف،  زمان رزرو بلیط  و … متغیر است. جهت اطلاع از قیمت بلیط هواپیما شیراز به میلان می‌توانید به وب‌سایت گردشگران شهر راز مراجعه فرمایید. برخی از خدمات ما عبارتند از:

خدمات بیمه مسافرتی
رزرواسیون انواع پروازهای داخلی و خارجی
رزرو آنلاین بلیط هواپیما شیراز میلان
رزرواسیون هتل
خدمات تشریفات Cip فرودگاهی
مشاوره و اخذ ویزا
ارائه انواع تورهای داخلی و خارجی با پکیج های متنوع
پشتیبانی 24 ساعت توسط کارشناسان صدور بلیط گردشگران
امکان مقایسه قیمت بلیط هواپیما با خدمات انواع ایرلاین های مختلف (تقویم پروازی)

رزرو بلیط هواپیمای شیراز به میلان

نکات حیاتی ای که باید در زمان رزرو بلیط هواپیمای شیراز به میلان توجه داشته باشید تا به دردسر نیفتید!!

 • زمان دقیق پروازهای شیراز میلان
 • لیست قیمت بلیط هواپیما میلان
 • ایرلاین و شرکت هواپیمایی
 • شماره پرواز
 • ساعت حرکت و مدت زمان پرواز
 • اعداد توقف ها در طول مسیرهای هوایی
 • کلاس پروازی
 • فرودگاه ها
 • مقدار باز مجاز و حمل بار اضافی
 • اطلاع از تغییر قیمت‌ها در زمان خرید بلیط
 •  مدت زمان پرواز شیراز به میلان بین 6 تا 7 ساعت متغیر است.

فرودگاه های دیدنی میلان که پذیرای شیرازی هاست:

 • فرودگاه پارما Aeroporto di Parma (PMF)
 • فرودگاه لینیت Airport Enrico Forlanini (LIN)
 • فرودگاه مالپنسا Aeroporto di Milano-Malpensa (MXP)
 • فرودگاه اوریو آل سریو (BGY) Orio al Serio

ایرلاین هایی که به میلان پرواز می‌کنند:

ایرلاین ها کلاس پروازی و مقدار بار مجازی
ایرعربیا کلاس پروازی Basic: 20 کیلوگرم
کلاس پروازی value: 30 کیلوگرم
کلاس پروازی extra: 40 کیلوگرم
قطر ایرویز فرست کلاس: 40 کیلوگرم
بیزنس کلاس: 30 کیلوگرم
اکونومی کلاس: 20 کیلوگرم
ترکیش ایرلاین بیزنس کلاس: 30 کیلوگرم
اکونومی کلاس: 20 کیلوگرم

بهترین زمان سفر به شهر پر جاذبه میلان!

سفر به میلان در فصل بهار:

اگر در سفر خود کودک دلبندتان هم همراه دارید، مناسب ترین زمان برای سفر به میلان فصل بهار است چون نسبت به دیگر فصول سال میزبان گردشگران کمتر و خلوت‌تری خواهد بود. همچنین تمام شهر میلان با گل ها و شکوفه های زیبای بهاری نیز مزین شده که بسیار برای گشت و گزار پیشهاد خوبی است.

سفر به میلان در فصل تابستان:

با توجه به این که گرم ترین و در عین حال شلوغ ترین زمان سفر به میلان، فصل مرطوب تابستان است، پیشنهاد گردشگران شهر راز به شما در همین فصل تعطیلی مدارس است. چرا که یکی از پرطرفدارترین زمان رفتن به میلان با خانواده یا در کنار دوستان، همین روزهای گرم و دوست داشتنی تابستانی است.

سفر به میلان در فصل پاییز:

سفر به شهر میلان در فصل رمانتیک و پرباران پاییز می‌تواند تجربه شگفت انگیز و خاطره انگیز رفتن به ایتالیا را برایتان رقم بزند. چرا که دمای هوا نه خیلی سرد است و نه خیلی گرم. با توجه به این همه زیبایی فصل پاییز، تمامی ایونت‌ها، جشنواره‌ها و مراسم‌های ویژه ایام کریسمس در این شهر نیز برگزار می‌شود.

سفر به میلان در فصل زمستان:

از آن‌جایی که میلان زمستان سرد توام با روزهای یخبندانی پشت سر می‌گذارد، پیشنهاد ما به طرفداران برف، اسکی و تعطیلات زمستانی فصل زمستان است البته قبل از تعطیلات سال نو و کریسمس یا بعد از این روزها یعنی از اوایل بهمن ماه تا اواخر اسفند! چرا که هم خلوت تر است و هم مقرون به صرفه تر … .

جهت خرید بلیط هواپیما شیراز به میلان می توانید در تمام روزهای هفته از طریق گردشگران شهر راز اقدام کنید. همچنین می‌توانید برای گرفتن دیگر خدمات ما با کارشناسان بخش‌های مختلف صدور ویزا، رزرواسیون هتل و … با شماره گیری 07132261010 در ارتباط باشید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

مسیر جایگزین شیراز به میلان

رزرو پرواز شیراز میلان

سوالات متداول

بر اساس ساعت رسمی تهران، حدودا 2 ساعت و نیم شیراز از میلان جلوتر است.

با توجه به عوامل مختلفی مانند فصل سفر، زمان خرید بلیط هواپیما شیراز به میلان، میزان تقاضا ( low season و (High Season ، بهترین ایرلاین پیشنهادی با توجه به مسیر پرواز از شیراز، هواپیمایی ایرعربیا می‌باشد.

 1. با توجه به اینکه پرواز مستقیم شیراز به میلان در حال حاضر وجود ندارد، با پروازهای غیر مستقیم و ایرلاین های مختلف می‌توانید در تمامی روزهای هفته بلیط هواپیمای خود را توسط کارشناسان گردشگران شهر راز رزرو کنید.

قیمت یلیط هواپیما شیراز میلان با توجه به موارد مختلفی مانند زمان و ساعت پرواز، شرایط آب وهوایی و جوی، نوع ایرلاین و کلاس پروازی دائما متغیر است. می توانید برای رزرو پرواز شیراز میلان از طریق گردشگران شهر راز به صورت لحظه‌ای از قیمت‌ها و شرایط پروازی مطلع شوید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
سفرهای خوب از اینجا آغاز می شود . . .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .