رزرو بلیط هواپیما شیراز به ملبورن استرالیا (پرواز شیراز ملبورن)

5/5

8 صبح تا 8 شب حضوری و آنلاین میزبان شما هستیم

resul

Shiraz (syz) to Melbourne – Australia (Mel)

بلیط هواپیما شیراز به ملبورن (پرواز شیراز ملبورن)

رزرو بلیط هواپیما شیراز ملبورن استرالیا (پرواز شیراز ملبورن)

پرواز شیراز به ملبورن Melbourne  با گردشگران شهر راز با مناسب ترین شرایط پروازی نظیر بهترین زمان، مناسب ترین مسیر، مطمئن ترین ایرلاین‌ها و ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما (چارتری و سیستمی) با شرایط استرداد می‌توانید در هر جا که هستید با پشتیبانی 24 ساعته، پرواز شما را رزرو و  سفری مطمئن و لذت بخش را برای شما به ارمغان آورد. برای رزرو بلیط هواپیما شیراز به ملبورن می توانید همین الان با کارشناسان صدور بلیط ما از طریق شماره گیری 90005025 تماس بگیرید.

اطلاعات پرواز شیراز به ملبورن

✈  هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways

 فرودگاه شیراز (SYZ) ……. ساعت 5:00  …… فرودگاه حمد (DOH)  ……… ساعت 20:50 ……..ملبورن (MEL) ……… روزهای پرواز: یک شنبه/دوشنبه/سه شنبه/پنج شنبه/جمعه

✈  هواپیمایی امارات Emirate

 فرودگاه شیراز (SYZ)  …….  ساعت  …… فرودگاه دبی (DXB)  ……… ساعت  …….. فرودگاه ملبورن (MEL) ……… روزهای پرواز: شنبه/یکشنبه/دوشنبه/پنجشنبه/جمعه

آیا مسیر شیراز به استرالیا دارای پرواز مستقیم است؟

خیر. در حال حاضر پرواز مستقیم شیراز به ملبورن در هیچ یک از خطوط پروازی کشور ایران موجود نیست. با توجه به طولانی بودن مسافت و عدم وجود پرواز مستقیم از شیراز به مقصد ملبورن، پروازهای جایگزین و غیرمستقیم برای این مقصد با ایرلاین های مختلف موجود است.

از آن‌جایی که پرواز مستقیم از شیراز به ملبورن (استرالیا) وجود ندارد گردشگران شهر راز مناسب ترین پروازهای غیر مستقیم از لحاظ  بعد مسافتی را در اختیار همراهان ارزشمند خود قرار داده است.

📌 به یاد داشته باشید:

▲در صورتی که طول زمان ترانزیت در فرودگاه های دوحه، دبی و استانبول، بالای 24 ساعت باشد، مسافر می‌بایست بار خود را تحویل گرفته و به ایرلاین فرودگاه مقصد به صورت همزمان تحویل دهد.

▲ پرواز ها به این مقصد معمولا به صورت طولانی 13 ساعت تا 22 ساعت نیز می‌باشد.
▲ پرواز ایرلاین امارات به طور کلی با ترانزیت دبی انجام می‌شود.
▲ پرواز هواپیمایی ترکیش ایرلاین با ترانزیت دوحه انجام می‌شود.

مسیر جایگزین Shiraz به Melbourne

میزان بار مجاز برای پرواز شیراز استرالیا

مقدار بار مجاز پرواز شیراز ملبورن با توجه به شرکت هواپیمایی و نوع ایرلاین، کلاس پروازی، مدل هواپیما، مسیرهای متغیر است. می‌توانید برای اطلاع از شرایط ایرلاینهای مختلف برای این مسیرها، از طریق وب‌سایت گردشگران شهر راز مطلع شوید.

قیمت پرواز شیراز به ملبورن (استرالیا)

قیمت پرواز شیراز به ملبورن با توجه به عوامل مختلفی مانند ساعت پروازی، نوع ایرلاین، کلاس پروازی و … متغیر است. برای اطلاع از شرایط، روز، ساعت و نرخ بلیط می‌توانید از طریق سایت گردشگران شهر راز اقدام کنید. همچنین مدت زمان پرواز به ملبورن از شیراز با توجه به غیرمستقیم بودن نوع پرواز متغیر خواهد بود. شرکت های هواپیمایی که از ایران (شیراز) دارای خطوط پروازی غیرمستقیم هستند شامل:

خدمات گردشگران شهرراز

گروه گردشگران با ارائه انواع خدمات گردشگری نظیر رزرو انوع بلیط هواپیما برای مقاصد داخلی و بین المللی، رزرواسیون هتل، انواع پکیج های تور داخلی و خارجی، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی، دریافت ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهیCIP و … با بهره گیری از کارشناسان مجرب و پشتیبانی دائمی در خدمت همراهان ارزشمند خود می‌باشد.

بهترین زمان برای سفر به ملبورن !!

با توجه به معتدل بودن آب و هوای  استرالیا در تمام فصول سال، سفر از شیراز به رم استرالیا، در هر فصل و زمانی امکان‌پذیر است.

رزرو بلیط شیراز ملبورن

خرید بلیط هواپیما خارجی

سوالات متداول

با توجه به عوامل مختلفی مانند کلاس پروازی، نوع ایرلاین، شرایط پرواز و زمان پرواز قیمت بلیط هواپیما شیراز ملبورن هر چند دقیقه یک‌بار متغیر است.

  1. با مراجعه به سایت گردشگران شهر راز می توانید با کارشناسان صدور بلیط ما در ارتباط باشید.

شیراز / لار / بندرعباس / قشم / تهران و … به مقاصد مختلف دبی / عمان و … (مسیر غیر مستقیم)

4.7/5 - (4 امتیاز)
سفرهای خوب از اینجا آغاز می شود . . .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .