گروه گردشگران شیراز به عنوان یکی از قوی ترین گروه های گردشگری منطقه جنوب کشور به نام اصلی گردشگران در قالب سه زیر مجموعه در شهر شیراز و نمایندگی های توریستی در کشور های مختلف جهان مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه که از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را به صورت جدی آغاز کرده تا کنون توانسته در سطح ایران و جهان جایگاه ویژه ای داشته و مقام های شایسته ای را در بخش های مختلف گردشگری بدست آورد.گروه گردشگران با بهره گیری از افزون بر ۶۰ پرسنل حرفه ای توانسته خود را به عنوان یک اپراتور حرفه ای در زمینه تورهای داخلی و خارجی معرفی نموده و در این خصوص بهترین کیفیت خدمات به مشتریان عزیز و آزانس های همکار ارئه بدهد تا از این طریق ثابت کند که پیشرفت این مجموعه از رضایت مشتریان بوده است .

لذا در این جهت بخش امور مشتریان شرکت نه تنها به بررسی بازارهای مورد نیاز می پردازد بلکه پس از اجرای تور به بررسی مورد به مورد تور ها پرداخته و نظرات مثبت و منفی مشتریان را مد نظر قرار می دهد و عملا با این کار کیفیت تورهای خود را گارانتی می نماید .

gardeshgaranbanner(FILEminimizer)

امتیاز دهید
سفرهای خوب از اینجا آغاز می شود . . .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .