تور اروپا + تور کشتی کروز MSC (4شب ژنو + 1شب بارسلون+7شب کروز)

5/5

شروع قیمت

هزینه پرواز + € 3490

جزئیات کامل تور

꧂ تور کشتی کروز ꧁

🔸 12روز و 13 شب سفر رویایی به 4 کشور و 7 شهر اروپا با کروز

🔸 4 شب ژنو + 1 شب بارسلون + 7 شب کروز در دریای مدیترانه در مسیر: (کن موناکو، جنوا، لا اسپزیا پیزا، رم، مایورکا، بارسلون)

🔸کروز همانند هتل شناور بر آب، در هر شهر توقف خواهد داشت و برای مسافران امکان خرید گشتهای اختیاری گروهی که کروز اجرا می کند و یا بازدید انفرادی از مقصد، وجود دارد.

 

خدمات تور:

اقامت:

3 شب اقامت در هتل چهار ستاره در ژنو همراه با صبحانه + 1 شب اقامت در هتل چهار ستاره در بارسلون همراه با صبحانه + 7 شب اقامت در کروز در دریای مدیترانه همراه با صبحانه، ناهار، شام و امکاناتتفریحی و نمایش‌های دیدنی در مسیر: (کن موناکو، جنوا، لااسپزیا- پیزا، رم، مایورکا، بارسلونا).

گشت‌ها:

🔸 گشت نیم روز شهری ژنو + گشت نیم روز شهری بارسلون.

🔸 کروز همانند هتل شناور بر آب در شهرهای:

(کن موناکو، جنوا، پیزا، رم، مایورکا) توقف دارد و برای مسافران امکان خرید گشتهای اختیاری گروهی که کروز اجرا می کند، یا بازدید انفرادی از مقصد، وجود دارد.

🔸 پروازهای بین المللی + پرواز ژنو- بارسلون + ترانسفر فرودگاهی + ترانسفر بندری + پرداخت       ورودیه ها + خدمات تنظیم مدارک اخذ ویزا + بیمه مسافران + راهنمای گردشگری

 

برنامه سفر

 1. پرواز از ایران به سوییس. ورود به ژنو و انتقال به هتل. اقامت در ژنو.
 2. گشت نیم روز شهری آشنایی با جاذبه های گردشگری ژنو. اقامت در ژنو.
 3. روز آزاد در ژنو. (امکان وقت آزاد یا گشتهای دیگر به صورت اختیاری: همچون بازدید از شهرهای لوزان و اینترلاکن، یا دهکده شامو نی بر دامنه قله مون بلان آلپ، با همراهی راهنما وجود دارد). اقامت در ژنو.ترک هتل و انتقال به فرودگاه جهت پرواز به اسپانیا.
 4. ورود به بارسلون اسپانیا. انتقال به هتل. (بعد از ظهر: امکان وقت آزاد، خرید یا گشتهای دیگر به صورت اختیاری: همچون، نمایش فلامینگو، با همراهی راهنما وجود دارد). اقامت در بارسلون.ترک هتل، گشت نیم روز شهری آشنایی با جاذبه های گردشگری بارسلون، سپس انتقال به بندر بارسلون. ورود به کروز   MSC SEAVIEW  و دریافت کابین، به مدت هفت شب، همراه با صبحانه، ناهار، شام و  امکانات تفریحی و نمایشهای دیدنی . اقامت در کروز.
 5. ورود کروز به بندر شهر کن فرانسه (امکان بازدید از کن یا موناکو مونت کارلو). اقامت در کروز.
 6. ورود کروز به بندر شهر جنوا ایتالیا. اقامت در کروز.
 7. ورود کروز به بندر لااسپزیا ایتالیا (امکان بازدید از شهر و برج پیزا). اقامت در کروز.
 8. ورود کروز به بندر رم پایتخت ایتالیا (امکان بازدید از شهر رم). اقامت در کروز. طی مسیر کروز در دریای مدیترانه به سوی غرب و کشور اسپانیا. اقامت در کروز.
 9. در این روز مسافران از امکانات تفریحی و سرگرم کننده و نمایشهای دید نی کروز استفاده می کنند.
 10. ورود کروز به بندر پالما، در جزیره مایورکا مرکز جزایر توریستی بالئاریک اسپانیا. اقامت در کروز.
 11. ورود کروز به بندر شهر بارسلون اسپانیا.
 12. ترک کروز. انتقال به فرودگاه شهر بارسلون، جهت پرواز بازگشت به سوی ایران.

 

نکات سفر:

✔️  هزینه پرداختی سفارت، ترجمه مدارک برای ارائه به سفارت و پرداخت عوارض خروج از کشور برعهده همسفران گرامی می‌باشد.

✔️ هزینه پرواز هر تور، بر اساس نرخ پرواز انفرادی روز و یا نرخ پرواز به صورت گروهی، اعلام می‌گردد. مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل هفت ماه تا پیش از اتمام سفر) و ممنوعیت خروج از کشور برعهده همسفران گرامی می‌باشد.

✔️ ساعت تحویل اتاق در هتل‌های سراسر جهان 15:00 و ترک اتاق 11:00 می باشد و اتاقهای رزرو شده در تمامی تورها از نوع استاندارد می‌باشد.

✔️ در اتاق و کابین های سه نفره، تخت سوم از نوع سفری (کاناپه تخت خوابشو) می باشد که در اتاق دو نفره قرار گرفته است.

✔️ مبنای محاسبه سن نوزاد و کودک تاریخ اتمام سفر میباشد.

✔️ امکان تعیین صندلی در پروازهای بین المللی و داخلی بین کشورها بر عهده شرکت‌های هواپیمایی می‌باشد. (بار مجاز پروازهای داخلی هر نفر یک قطعه و 20 کیلوگرم است).

✔️ ارائه گواهی و اکسیناسیون مورد تاتید تمامی کشورهای تور (و تست پی سی آر منفی در صورت نیاز)، برعهده همسفران گرامی می‌باشد.  

✔️ با توجه به شرایط روز، امکان جابجایی گشت‌ها، ترانسفرها و پروازهای داخلی وجود دارد.

 

5/5 - (1 امتیاز)

فرودگاه مبدا

8 صبح تا 8 شب حضوری و آنلاین میزبان شما هستیم

سفرهای خوب از اینجا آغاز می شود . . .
لودینگ ...

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .