تور سوئیس 

از شیراز و تهران

اروپا را با سوئیس و سوئیس را گردشگران تجربه کنید

به همان دقت و کیفیت همیشگی

هر ماه یک تور از شیراز  و تهران توسط گروه گردشگران مجری انحصاری تورهای سوئیس

چرا اروپا را با سوئیس شروع کنیم ؟

فرهنگ و سنت

چهار زبان رسمی و گویش های متنوع محلی و معماری تاثیرگذار از دوران رومی ها تا هنر معماری مدرن و رویدادهای مهم بین المللی وجه تمایز تجربه ی فرهنگی سوئیس است .

شهر ها و طبیعت

شهر های سوئیس در دل طبیعت قرار دارند و اغلب جلوه ی قرون وسطایی است . خیابان ها و کافه های فوق العاده با مغازه های محلی در هم گره خورده است و فاصله 30 دقیقه ای با قطار تا کوهستان

دوستدار خانواده

سوئیس 31 هتل با امکانات مناسب کودکان و پاسخگوی نیازهای خانواده دارد . این هتل ها دارای اتاق های خانوادگی راحت منوی غذای کودکان نوشیدنی های رایگان تخت نوزاد صندلی نوزاد و غیره است . هر یک از اقامتگاه ها همچنین ارائه دهندهی خدمات حرفه ای برای کودکان مراقبت از آنها و فعالیت سرگرم کننده است .

تور بزرگ و تور ریلی

در یک سفر مکان های دیدنی خاک سوئیس را در بر میگیرد و بازدیدکنندگان را از میان تماشایی ترین جاده های کشور به دیدار سایت های گردشگری میبرد. این تور نمایشی فراموش نشدنی مناظری بدیع و گوهر های ارزشمند فرهنگی را برای گردشگران به ارمغان می آورد .

موقعیت عالی

سوئیس در قلب اروپا و هم مرز با فرانسه ایتالیا آلمان اتریش و لیختنشتاین واقع شده است . هر روزه از ایران پرواز های متعدد به مقصد سوئیس برقرار است و سیستم عالی حمل نقل آن شما را به تمام اروپا متصل میکند

بهترین زمان سفر به سوئیس

ژانویه و مارس (دیماه و بهمن ماه واسفند)  و نوروز نیز بهترین ایده گذراندن تعطیلات زمستانی در سوئیس هست . برای اقامت در شهر ها نیز تمام فصول سال سوئیس پیشنهاد می شود .

سوئیس کشوری مقرون به صرفه و لوکس !

سوئیس با داشتن استاندارد بالا و فرهنگ خدمات استثناییش در جهان شهرت دارد . قیمت ها در برخورد اول ناامید کننده و گران به نظر میرسد اما رابطه قیمت و کیفیت شگفت انگیز است . 

واحد پول و انعام در سوئیس 

واحد پول سوئیس فرانک است و واحد پول یورو نیز بسیار رایج است .

نیازی به پرداخت هیچ انعامی نیست چون فاکتور رستوران ها ورستوران ها کاملا واضح است اما پرداخت انعام کاملا اختیاری است 

ساعات کار فروشگاهها در سوئیس

ساعات کار فروشگاهها معمولا 8:30 تا 18:30 و شنبه ها تا 16 

پنجشنبه ها را تا ساعت 21 نیز میتوانید خرید کنید 

سوئیس نیز مانند بقیه کشورهای اروپایی روزهای یکشنبه تعطیل میباشد.