سفر به کیش – هیجان انگیزترین تفریحات و بازی های آبی و هوایی کیش

بازی‌های آبی و هوایی کیش
تفریحات کیش آسمان و زمین و دریا را به‌هم بافته تا لذت و رضایت را برای گردشگران همراه داشته باشد...
لذت سرعت را در کیش تجربه کنید
اولین سایت کیبل خاورمیانه به کیش تعلق داشته و ایران در این زمینه حرف‌هایی برای گفتن دارد...
دیگر تفریحات هیجان‌انگیز کیش
بیگ بال، اسکوتر برقی، اسکوتر زیردریایی، غواصی و لذت بردن از پارک‌های آبی و شهربازی‌های کیش
و ...
Previous slide
Next slide

جزیره کیش سرزمین هیجان و لذت بردن از تفریحات و بازی‌های سرگرم کننده‌ای است که شور و هیجان تفریحاتش نه پیر می‌شناسد و نه جوان. زن و مرد و کوچک و بزرگ اگر سفری به کیش داشته باشند و تنوع بازی‌ها را بینند دیگر جوابگوی کودک درونشان نخواهند بود و دلشان لک می‌زند برای به‌هم بافتن آسمان و زمین و دریا و تجربه‌ی ترشح آدرنالین حاصل از بی‌نهایت بازی هیجانی. خلاصه اینکه پس از یک روز آرامش و سکوت دیگر وقت هیجان، بازی و ورزش در تور های کیش است.

صدها سرگرمی کیش را نمی‌توان در یک سفر یک روزه خلاصه کرد. ما منویی از آن‌ها را پیش رویتان می‌گذاریم، انتخاب از شما، تدارک سفر با ما.

بازی‌های آبی و هوایی کیش

همان‌طور که قبلاً گفتیم تفریحات کیش آسمان و زمین و دریا را به‌هم بافته تا لذت و رضایت را برای گردشگران همراه داشته باشد. از آن‌جمله می‌توان به بانجی جامپینگ اشاره کرد. من شخصاً بدون آن‌که جرأت تجربه‌ی آن را داشته باشم، تا اسمش می‌آید چهار ستون بدنم به لرزه در می‌آید اما اصلاً نگران نباشید تمامی امکانات آن‌ها تحت نظارت بوده و از ایمنی و استاندارد کامل برخوردار است. اگر به پرواز علاقه دارید پاراسل را به شما پیشنهاد می‌کنم که هم لذت سرعت در آن است و هم شور پرواز. اما اگر می‌خواهید هنور هم بالاتر بروید و تمامی زیبایی‌هایی کیش را از آسمان ببینید می‌تواند پرواز با جایروکوپتر و یا گلایدر را تجربه کنید که با همکاری حرفه‌ای‌های این عرصه و همچنین آموزش توسط مدرسین مجرب انجام می‌شود. پس به راحتی و با خیالی آسوده می‌توانید هم یاد بگیرید و هم در آسمان آبی کیش عکس سلفی بگیرید و با متن «من و کیش همین الان یهویی» برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

بانجی جامپینگ کیش
بانجی جامپینگ کیش

در صورتی که علاقه‌مند به فیلم‌های هالیوودی هستید و چند سالی است آرزوی سوپرمن شدن را در دل دارید نگران نباشید، می‌توانید با فلای‌بوردهای کیش ادای آن‌ها را دربیاورید و جدای از فیگور و خودنمایی از هیجان پرواز روی آب لذت ببرید.

فلای بورد در کیش
فلای بورد در کیش

لذت سرعت را در کیش تجربه کنید

هیجان بدون سرعت معنایی ندارد. مخصوصاً برای آن‌‌هایی که فُبیای ارتفاع دارند و به هیجان‌های پروازی اعتقادی ندارند. اگر با این جمله موافقید ادامه دهید در غیر این صورت موضوع بعدی را مطالعه کنید.

اگر علاقه به سرعت دارید پس سریع و بی‌درنگ به سراغ قایق‌های تندرو بروید و در حین حرکت تا می‌توانید جیغ بکشید. اگر می‌خواهید خودتان راننده باشید بی‌خیال قایق شوید و جت اسکی را انتخاب کنید. حالا دیگر اختیار سرعت گرفتن و گاز دادن با شماست. می‌خواهید بی‌اختیار حرکت کنید و ظرفیت خود را فراتر از این‌ها می‌بینید پس می‌توانید شاتل، بنانا یا کیبل‌اسکی کیش را انتخاب کنید که البته این‌ها بازوی قوی و دل و جرئتی زیاد می‌خواهد.

حالا که کار به کیبل‌اسکی کشید بهتر است عرض کنم که اولین سایت کیبل خاورمیانه به کیش تعلق داشته و ایران در این زمینه حرف‌هایی برای گفتن دارد.

کیبل اسکی کیش
کیبل اسکی کیش

دیگر تفریحات هیجان‌انگیز کیش

برای افراد مثبتی که به هیجان علاقه دارند اما نه آن هیجان‌هایی که گفته شد، بیگ بال، اسکوتر برقی، اسکوتر زیردریایی، غواصی و لذت بردن از پارک‌های آبی و شهربازی‌های کیش توصیه می‌شود که مسلماً خانواده و کودکان دوتای آخری را بیشتر می‌پسندند. در ادامه‌ی این سفر سری هم به آن‌جا خواهیم زد.

با سفرهای ما همراه باشد…

امتیاز دهید
فلای بورد کیش

دیگر مطالب از وبلاگ گردشگران

سفرهای خوب از اینجا آغاز می شود . . .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .