سفر به کیش – تجربه آرامشی دلپذیر در جزیره ای بی نظیر

ساحل مرجانی کیش
آنچه ما را به کیش می‌کشاند ویژگی شگفت‌انگیز سواحل زیبای آن با ساخت مرجانی و تبلور و درخشندگی چشم‌نواز این سواحل در معرض تابش نور آفتاب گرم جزیره است...
غواصی در کیش
آنچه که تابه‌حال در مستندات و دنیای مجازی دیده‌اید با تمام وجود احساس کنید.
کشتی تفریحی کیش
کشتی‌ها و قایق‌های تفریحی کیش به انتخاب گردشگر و تقاضای وی قابلیت‌های جالبی ازجمله کف شیشه‌ای، پذیرایی و سرو شام در رستوران‌ کشتی را دارند.
Previous slide
Next slide

سفر به جزیره کیش

تجسم آفتابی گرم و درخشان در دل فصل سرما، آسمانی پاک و آبی و استشمام هوایی سالم و دلنشین و همچنین آرامش حاصل از قدم زدن در ساحلی نقره‌فام و شنیدن صدای روح‌نواز دریا تنها بخشی از آرامشی است که می‌توان از یک سفر چندروزه و یا تور کیش از شیراز و تهران  به مروارید خلیج فارس انتظار داشت. جزیره‌ی مرجانی کیش نه‌فقط طبیعتی بی‌نظیر برای طبیعت‌دوستان و سرزمین عجایبی شگفت‌انگیز برای عاشقان ورزش و هیجان و دیاری تاریخی و کهن برای تاریخ‌دوستان و اهالی هنر و فرهنگ بوده بلکه آرامش و تسلی خاطری است برای آنانی که در گیرودار زندگی پرمشغله‌ی خود به‌دنبال نقطه‌ای برای آسایش، سکوت و لذت بردن از زیبایی‌های طبیعت می‌گردند.

در ادامه شما را به سفری می‌بریم که لذت تجربه‌ی چندروزه‌ی آن خاطراتی به‌یاد ماندنی و چندین‌ساله را برایتان به ارمغان خواهد آورد. در این سفر با ما باشید…

 

ساحل مرجانی کیش

در ابتدای سفر آنچه ما را به کیش می‌کشاند ویژگی شگفت‌انگیز سواحل زیبای آن با ساخت مرجانی و تبلور و درخشندگی چشم‌نواز این سواحل در معرض تابش نور آفتاب گرم جزیره است. گرمای نوازشگر آفتاب به همراه نسیمی که هر از گاهی از جانب دریا به ساحل می‌وزد و همه را به دل به دریا زدن دعوت می‌کند ناخودآگاه هر گردشگری را متقاعد می‌کند که تنی به آب بزند و زیبایی و شفافیت آب دریا را از نزدیک مشاهده کند و لذت تماشای ماهیان آب‌های کم‌عمق را اینبار نه از تلویزیون بلکه از جانب خود ماهی‌ها، هم ببیند و هم احساس کند.

ساحل مرجانی کیش
ساحل مرجانی کیش

غواصی در کیش

اگر کشش شگفتی‌های طبیعت دریا شما را از خود  بی‌خود کرد و میل شما را برای نگاه عمیق‌تر به این شگفتی بی حد و اندازه دوچندان کرد وسایل غواصی به همراه مربیان حرفه‌ای و نجات‌غریقان کارکشته آماده‌اند که به شما کمک کنند تا دنیای بیست‌هزار فرسنگی اعماق دریا (البته با کمی اغراق) و آکواریوم طبیعی و خدادادی آن را از نزدیک دیده و آنچه که تابه‌حال در مستندات و دنیای مجازی دیده‌اید با تمام وجود احساس کنید. اگر این ماجراجویی برایتان سخت است هیچ مشکلی نیست. می‌توانید سری به آکواریوم کیش بزنید و مابقی سفر را بر روی دریا با ما همراه باشید.

لذت غواصی در کیش
لذت غواصی در کیش

کشتی‌های تفریحی کیش

اکنون به‌روی آب باز می‌گردیم اما به این سادگی‌ها زیبایی دریا دست از سر ما بر نمی‌دارد و قصد بر این دارد که سطح مواج و بی‌کران خود را به ما نشان دهد. پس یک کشتی تفریحی مورد علاقه‌ی خود را به اختیار انتخاب کرده و ساعت‌ها بر پهنه‌ی بی‌کران دریا شناور می‌شویم و تا آنجا پیش می‌رویم که تنها در اطراف خود دریا را ببینیم و ماهی‌های آن را. کشتی‌ها و قایق‌های تفریحی کیش به انتخاب گردشگر و تقاضای وی قابلیت‌های جالبی ازجمله کف شیشه‌ای، پذیرایی و سرو شام در رستوران‌ کشتی را دارند.

کشتی تفریحی کیش
کشتی تفریحی کیش

 

حکایت همچنان باقیست

پس از سفری ماجراجویانه و در عین حال آرامشبخش بهتر است به ساحل برگردیم و آرامش خود را با دوچرخه‌سواری در اطراف ساحل و یا ماهیگیری تکمیل کنیم. البته توجه داشته باشید که اکوسیستم دلنواز کیش تنها به ماهیان و دنیای زیر آب خلاصه نمی‌شود. برای درک بهتر می‌توانید سری هم به بوستان آهوان و یا باغ پرندگان بزنید یا نگاهی به لاک‌پشت‌های منحصربه‌فرد کیش و همچنین پارک دلفین‌ها (که البته باز این‌ها هم رنگ و بوی زیر آبی دارند) بیندازید.

خوب… وقت استراحت است. بهتر است یکی از هتل‌های لوکس و چندستاره کیش را انتخاب کرده و شبی آرام و خوابی لذتبخش داشته باشید و خود را برای سفر فردا که اینبار نه آرامش‌بخش بلکه شدیداً هیجان‌انگیز و جذاب است آماده نمایید.

با سفرهای ما همراه باشید…

امتیاز دهید
آرامش در جزیره کیش

دیگر مطالب از وبلاگ گردشگران

سفرهای خوب از اینجا آغاز می شود . . .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .