هواپیمایی پارس ایر Parsair

شرکت هواپیمایی پارس ایر

شرکت هواپیمایی پارس ایر (Parsair) به عنوان یکی از ایرلاین‌های تازه تاسیس از سال ۱۴۰۰ به طور رسمی در کشور ایران شروع به کار کرده است. مرکز اصلی فعالیت این ایرلاین از فرودگاه بین المللی کیش است و پروازهای داخلی و بین المللی روزانه در منطقه خاورمیانه توسط ایرلاین پارس انجام می‌شود. همچنین دارای دو کلاس پروازی بیزنس کلاس و اکنومی نیز می‌باشد. برای رزرو بلیط هواپیما به مقاصد داخلی و خارجی می‌توانید از طریق گردشگران شهر راز اقدام کنید.

پرترددترین مسیرهای هواپیمایی پارس

میزان بار مجاز پارس ایر Parsair

در صورتی که مسافر مقدار بار همراه خود را بیشتر از مقدار مجاز ایرلاین به همراه داشته باشد،  بایستی هزینه حمل بار برای هر کیلوگرم اضافی را پرداخت کند. مقدار بار مجاز برای پروازهای داخلی و خارجی:

  • پروازهای داخلی حداکثر ۲۰ کیلوگرم – بزرگسالان
  • پروازهای خارجی حداکثر ۲۵ کیلوگرم – بزرگسالان
  • پروازهای داخلی و خارجی ۱۰ کیلوگرم – مسافران نوزاد (زیر ۲ سال)

مزایای خرید بلیط از گردشگران

ارائه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته

رزرو بلیط ارزان ومطمئن از بهترین ایرلاین‌ها

انتخاب مناسب ترین پرواز از سراسر دنیا

رزرو بلیط هواپیمایی Parsair

بلیط سیستمی: قابل استرداد – در صورت اطلاع  قبل از ۲۴ ساعت یا بیشتر اقدام به کنسلی یا تغییر تاریخ

بلیط چارتری و لحظه آخری: قیمت مقرون به صرفه – غیر قابل استرداد

جهت اطلاع از زمان، شرایط و قیمت پروازهای ایرلاین ها می توانید به گردشگران شهر راز مراجعه کنید. همچنین  از تشریفات و خدمات جایگاه اختصاصی فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز (cip) می‌توانید بهره مند شوید. در جدول زیر رزرو بلیط هواپیما برای برخی شرایط ویژه به طور کامل عنوان شده است:

حیوانات خانگی افراد ناتوان یا بیماران کودکان بدون همراه
حیوان اهلی و خانگی (خرگوش، گربه، سگ، پرنده، همستر و ...) در صورت نیاز به ویلچر باید قبل از رزرو بلیط، شرایط ایرلاین مورد نظر را کاملا بررسی کنند. هزینه بلیط کودکان با میانگین سنی ۵ تا ۱۲ سال با هزینه بلیط بزرگسالان یکسان است.
دارای مدارک پزشکی و شناسنامه ای حیوان ارائه گواهی و مجوز پزشکی استفاده از پرواز همراه با تایید نهایی پزشک معتمد پرواز در صورت نیاز به مراقبت های ویژه دوران نقاهت بیماری الزامی است. مهماندار ایرلاین مسئولیت کامل کودک در طول پرواز را برعهده دارد.
حداکثر ابعاد قفس نباید بیش تر از ۴۰*۴۰*۶۰ مجوز پزشکی متخصص زنان و زایمان برای خانم های باردار تا هفته ۳۲ بارداری ضروری است. فرم مربوط به ا اطلاعات کودک بدون همراه باید توسط ولی، وکیل یا قیم کودک تکیل و تحویل داده شده باشد.
حداقل سن حیوان ۴ هفته مسافرانی که دوران نقاهت پس از جراحی خود را سپری می‌کنند و نیاز به دستگاه یا تجهیزات پزشکی ندارند می توانند از پرواز استفاده کنند. -
- نوزادان ده روزه به بالا که نیاز به خدمات خاص درمانی یا پزشکی ندارند. -

قیمت بلیط هواپیمایی پارس ایر

هواپیمایی پارس ایر مانند دیگر ایرلاین ها دارای قابلیت خرید اینترنتی  و تهیه بلیط به صورت آنلاین است. برای خرید آنلاین بلیط هواپیمای پارس ایر از وب سایت گردشگران شهر راز کافیست مبدا، مقصد و زمان سفر (روز و تاریخ) را در گزینه‌های مربوطه درج و مشخص کرده و رزرو خود را ثبت کنید.

تعرفه و قیمت بلیط هواپیمایی پارس بستگی به عوامل مختلفی مانند نوع ناوگان ایرلاین، میزان مسافت و بعد هواییف نوع کلاس پروازی، شرایط مسافر و زمان سفر و پرواز بستگی دارد. جهت اطلاع از ساعات پرواز، ارزان ترین قیمت بلیط هواپیمایی پارس ایر (Pars air) میتوانید به اطلاعات پروازهای سایت گردشگران شهر راز مراجعه بفرمایید.

در حال حاضر پارس ایر فقط دارای کلاس پروازی بیزنس کلاس و اکونومی می باشد.

برای اطلاع از پروازهای داخلی پارس ایر می‌توانید با کلیک از قسمت مورد نظر از پرواز ها مطلع شوید.

بله با مراجعه به پروازهای خارجی پارس ایر می توانید از اطلاعات پرواز مورد نظرتان با خبر شوید.

برای اطلاع از قیمت های لحظه ای پروازهای پارس ایر می‌توانید به سایت گردشگران مراجعه کنید و رزرو خود را ثبت کنید.

قوانین و شرایط استرداد و تغییر زمان پروازی به طور کامل در وب ساست گردشگران عنوان شده است.

امتیاز دهید