راهنمای اینترنت و سیم کارت در سفر دبی

اینترنت در سفر یکی از مهمترین ابزارهایی هست که تقریبا سفر رو بدون اون نمیشه تصور کرد . از قبل از شروع سفر تا برگشت از سفر برای نیاز های مختلف از رزرو هتل و بلیط گرفته تا رزرو تاکسی و غذا و مهمتر از همه ارتباط و تماس صوتی و تصویری ,

 اطلاعات به روز و امتحان شده توسط کارشناسان گردشگران و نظرات مسافران در مورد اینترنت  برای سفر راحت تر همراهان عزیز گردشگران  جمع آوری شده که در ادامه خدمت شما ارائه میگردد .

راهکارهای داشتن اینترنت و سیم کارت برای مسافران دبی

راه اول ( پیشنهادی ):

شارژ و خرید بسته اینترنت سیم کارت ایرانی ( رومینگ بین المللی همراه اول و ایرانسل )

بهترین راه که توی سفر به امارات و دبی همیشه اینترنت داشته باشید خرید بسته رومینگ و اینترنت بین المللی هست . شما بدون این که سیم کارتتون رو تعویض کنید یا شماره واتس اپ رو عوض کنید با خرید بسته اینترنت امارات روی سیم کارت خودتون و فعال کردن رومینگ میتونید اینترنت پایداری رو دقیقا پس از پیاده شدن از هواپیما در فرودگاه دبی داشته باشید . 

اگر سیم کارت همراه اول دارید مراحل زیر را دنبال کنید  :

راه اول خرید   از طریق سایت همراه اول هست    که بعد از ورود به این لینک

https://shop.mci.ir/packages/roaming

وارد شماره موبایل و پرداخت بسته فعال میشه و اگر تنظیمات رومینگ گوشی هم روشن  باشه کار تموم هست .  

راه دوم

خرید از طریق اپلیکیشن یا کدUSSD

شماره گیری این کد USSD روی گوشی
ستاره 10ستاره 2913مربع

و تمام .

راه بعدی :

با نصب نرم افزار همراه من نسخه مربوط به گوشی خودتون را دانلود کنید و پس از ورود به نرم افزار در بخش تنظیمات و رومینگ میتونید بسته های رومینگ رو ببینید و بسته به نیازتون خرید رو انجام بدید .

دانلود اپلیکیشن همراه من

 

بسته های اینترنت بین المللی همراه اول

بسته های مناسب خود را بسته به مصرف خود باید انتخاب کنید اما به طور کلی در صورت عدم استفاده مداوم از اینستاگرام یا نرم افزار های مشابه و استفاده ترکیبی با اینترنت هتل یک بسته ی1 تا 3 گیگ برای سفر 3 تا 5 روزه به دبی پیشنهاد می شود .

اگر سیم کارت ایرانسل دارید

راه دوم از طریق کد USSD :

اینترنت رایگان در دبی

در هنگام ورود به فرودگاه دبی و یا هتل و مراکز خرید با روشن کردن وایفای گوشی خود میبنید که در لیست دستگاه های وایفای موجود معمولا کلمه free آمده که همان اینترنت رایگان مربوط به آن مجموعه میباشد .

در حال حاضر همه فرودگاه های دبی و اکثر هتل های 3 ستاره به بالا اینترنت رایگان ارائه میدهند . البته کیفیت و سرعت مربوط به هتل ها متغیر است که میتوانید قبل از رزرو نسبت به چک کردن نظرات مربوط به اینترنت آن هتل از کیفیت و سرعت آن مطمئن شوید .

سیم کارت گردشگری دبی

به محض فرود به دبی و انجام بررسی پاسپورت یک سیم کارت رایگان گردشگری دو DU به شما داده می شود که پس از روشن کردن گوشی با این سیم کارت پیامک فعال شدن آن برای شما ارسال می شود . 1 گیگ اینترنت رایگان روی این سم کارت به صورت هدیه فعال هست و شما میتوانید مستقیما از آن استفاده کنید. در صورتی که نیازداشته باشید میتوانید بسته های مکالمه و اینرنت بیشتری خرید کنید .

توجه داشته باشید که هزینه بسته اینرنت و مکالمه بسیار بیشتر از بسته های رومینگ ایران است .

4.3/5 - (3 امتیاز)
Simple United Arab Emirates National Day Instagram Post(1)

دیگر مطالب از وبلاگ گردشگران

سفرهای خوب از اینجا آغاز می شود . . .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .