اسکار جهانی سفر World Travel Awards
2022

باز هم جایزه ملی اسکار جهانی سفر 2022 به هلدینگ گردشگران رسید!

اسکار جهانی سفر 2022 یا ورلد تراول اواردز World Travel Awards  به‌عنوان بالاترین مرجع ارزیابی خدمات گردشگری دنیاست که هرساله برترین‌های دنیا در حوزه گردشگری در این رویداد شرکت می‌کنند تا عضو و منتخب جایزه جهانی سفر شوند. مراسم World Travel Awards، از سال 1993 باهدف معرفی، تجلیل و ارتقا سطح خدمات تمامی تأسیسات گردشگری در جهان برگزار می‌شود.

این رویداد که به‌عنوان اسکار جهانی گردشگری در سراسر دنیا از ارزش و اعتبار بسیاری برخوردار است، از برترین‌های صنعت گردشگری نظیر هتل‌ها، فرودگاه‌ها، ایرلاین‌ها، آژانس‌های هواپیمایی، تور اپراتورها و … تجلیل و در قالب سه نوع جایزه طلا، نقره و برنز قدردانی می‌کند. حتماً برای شما هم این سؤال پیش‌آمده که جایگاه ایران با وجود فرهنگ و تمدن غنی ای که در دنیای گردشگری جایگاه والایی دارد در این رویداد کجاست؟!

جوایز ورلد تراول اواردز 2022 امسال از آن چه کسانیست؟!

گردشگران در فهرست برندگان اسکار جهانی سفر 2022 برای سومین سال متوالی می‌درخشد …

Friendly Iran  و Lets Go Iran از مجموعه وب سایت‌های هلدینگ بین المللی گردشگران، تنها توراپراتورهای نامزد اسکار گردشگری سفر 2022 در این مراسم بود که Friendly Iran رکورددار اسکار گردشگری سفر امسال در سطح ملی و در کشور ایران شد و جایزه‌ طلای امسال را به خانه آورد.

مراسم اعلام برندگان رویداد دریافت جایزه جهانی سفر سال 2022 در تاریخ بیست و چهارم اکتبر مصادف با 2 آبان 1401در سطح خاورمیانه در هتل ریتز کارلتون (The Ritz-Carlton) کشور اردن برگزار شده است. برندگان جهانی ورلد تراول اواردز 2022 در 10 بخش‌ تور اپراتورها، حمل‌ونقل‌های هوایی، ریلی، کشتی‌های کروز، اجاره خودرو، سافاری، جاذبه‌های گردشگری سراسر جهان، مقاصد، آژانس‌های مسافرتی، خدمات هتل و … در کنار دیگر نمایندگان نامزد در این رویداد معرفی شده‌اند.

هلدینگ بین المللی گردشگران شهر راز با سال‌ها تلاش مستمر، هوشمندانه و رصد موفقیت‌آمیز در عرصه جهانی به‌صورت پویا و باانگیزه، توأم با توسعه استمرار و موفقیت‌های همیشگی خود، بار دیگر، مفتخر به کسب دو جایزه ملی طلا و نقره در رویداد معتبر و بین‌المللی اسکار گردشگری  World Travel Awards و از  وب‌سایت‌های بین المللی برتر هلدینگ گردشگران در کشور ایران برای سومین سال متوالی در سال‌‌های (2020، 2021، 2022) شده است.

در رویداد اسکار جهانی سفر 2022، برترین مجموعه‌های گردشگری نیز همانند سال‌های پیش، طلایه‌دار جوایز جهانی سفر 2022 شدند. نکته جالب‌توجه این است که هلدینگ بین المللی گردشگران به عنوان برترین توراپراتورهای ایران Iran Leading Tour Operator وب‌سایت‌های Friendly Iran برنده جایزه طلا  و Lets Go Iran  از کشور ایران در این مراسم، مفتخر به دریافت جوایز ملی نقره World Travel Awards شد.  

در صورت اطلاع از دیگر نمایندگان شرکت‌کننده در این مراسم، می‌توانید به وب‌سایت 2022World Travel Awards مراجعه کنید.

هتل آزادی تهران و Friendly Iran، دو منتخب ملی در کنار هم

علی‌رغم تمام پتانسیل‌های گردشگری ای که در کشور عزیزمان ایران وجود دارد، دیگر مجموعه‌ای که در کنار هلدینگ گردشگران توانسته جایزه ملی اسکار جهانی سفر 2022  یا   World Travel Awards از آن خود کند، هتل 5 ستاره و بین‌المللی آزادی تهران است. هتل 5 ستاره و بین‌المللی آزادی تهران (بهترین هتل ایران در سال 2022)، امسال پیشتاز در فهرست برترین‌های صنعت گردشگری و تنها هتل ایرانی برنده جایزه جهانی سفر نیز امسال اسکار گرفت.

دیگر برندهای مطرح جهانی که مفتخر به دریافت جایزه جهانی سفر شدند چه برندهایی هستند؟

همراه با گردشگران، برندهای بزرگ و مطرح جهانی نظیر Emirates Airline، ترکیش ایرلاین، قطر ایرویز، لوفتهانزا ، ایر آسیا، امریکن ایرلاینز، Korean Air Airline، Air India، Zurich Airline، United Airlines، Air France، Walt disney world resort، South African Airways، Emirates Holidays، Air China، Adventure disney، Hilton Hotels & Resort، Radisson Hotels، Shangri-La Hotels،  Four Seasons Hotels and Resort و … در رویداد امسال اسکار گردشگری 2022 مفتخر به دریافت این جایزه ارزشمند شدند.

5/5 - (2 امتیاز)

لطفا شماره موبایل در دسترس خودر را برای پیگیری وارد نمایید . اطلاعات تماس کارشناس اختصاصی سفر شما به همین شماره ارسال می شود .

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .