تور لوکس ویتنام ( ویژه آبان ماه ) – از تهران

دانلود پکیج رزرو تور

تور لوکس ویتنام ( ویژه آبان ماه ) – از تهران
ویتنام  سرزمین نیلوفر های آبی با موقعیتی فوق العاده – 92 میلیون جمعیت و زیبایی مسحور کننده به عنوان یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار جهان محسوب میشود .در سفرمان به این کشور سبز واردقطب تجاری آن هوشی مین که در قدیم با نام سایگون شناخته میشده است می شویمو محو تماشای تاریخ غنی این سرزمین از تونل های کوچی      ها در جنگ با آمریکا گرفته تا موزه ها بازارهای فوق العاده برای خرید – کلیسای نتردام و … میشویم سپس به شهر دریاچه ها – هانوی پایتخت پرواز می کنیم . در هانوی از پاکودا معبد شهر قدیمی با دوچرخه هایی که با رکاب مردم مهمان نواز ویتنام حرکت می کنند دیدن می کنیم و روز و شبی را در       یا همان خلیج هالونگ ، جائیکه دریاچه ها ، جزیره ها و کوه ها یکدیگر را احاطه میکنند در کروز مجلل تفریحی در فضایی دلپذیر سپری خواهیم نمود .

خدمات تور :

6 شب اقامت در هتل به همراه صبحانه – 1 شب اقامت در کروز لوکس مجلل به همراه صبحانه – نهار – شام و برانچ – بلیت رفت هوشی مین و برگشت هانوی با هواپیمایی امارات – پرواز داخلی هوشی مین به هانوی – ویزای توریستی کشور ویتنام – بیمه مسافرتی – ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی در هوشی مین و هانوی – راهنمای مجرب فارسی زبان به همراه راهنمای محلی – سیم کارت به ازای هر اتاق و برنامه کامل گشت ها به همراه وعده های غذایی طبق جدول ارائه خواهد شد .

در صورت حذف گشت ها مبلغ 240 هزار تومان از کل مبلغ تور کسر می گردد .

نرخ تور با توجه به افزایش یا کاهش قیمت بلیت و ارز تغییر می کند . خواهشمند است نرخ دقیق تور را در سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان مشاهده فرمایید .

شیراز فرهنگ شهر نبش کوچه 50 گردشگران شهر راز شیراز    07136257505