[vc_row css=”.vc_custom_1467095459963{border-top-width: 20px !important;border-right-width: 20px !important;border-bottom-width: 20px !important;border-left-width: 20px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 20px !important;background-color: #ffffff !important;border-radius: 5px !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

خدمات تور :

 • پرواز رفت و برگشت ( ترکیش یا قطر از شیراز )
 • هزینه بلیت به مبالغ فوق اضافه میگردد.
 • 10 شب اقامت در اتاق 2 تخته و هتل های 4 ستاره همراه با صبحانه بوفه
 • ناهار روز اول نوروز
 • برپایی جشن نوروز در کنار سفره هفت سین به افتخار ورود شما
 • گشت شهری در تمام شهر ها
 • قطار کوهستانی پیلاتوس
 • بلیت ورودی کارخانه پنیر سازی در شهر گرویه
 • بلیت ورودی موزه المپیک لوزان
 • کلیه ترانسفر ها با وسایل مدرن
 • راهنمای فارسی زبان
 • گروه های حداکثر 24 نفره

توجه : هزینه صندوق سفارت معادل 60 یورو بر عهده مسافر است

توضیحات :

*در صورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10 درصد مبلغ ریالی تور
و هزینه های مربوط به ترجمه از مبلغ پرداختی کسر و مبلغی مسترد میگردد.
*مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت ممنوعیت خارج از کشور به عهده مسافر میباشد.
*مسافران موطف اند در وقت تعیین شده از طرف اژانس در سفارت جهت انگشتنگاری
حضور داشته باشند.
*اصل مدرک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد اژانس گردشگران باقی میماند.
*ارائه ضمانت بازگشت از سفر حداقل مبلغ 500000000 ریال برای هر نفر به صورت
ضمانتنامه بانکی یا یک چک رمز دار ضروری است که پس از بررسی مدارک
در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام میگردد.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

برنامه سفر

روز اول دوشنبه 30 اسفند شیراز – زوریخ
راهنمای فارسی زبان در بدو ورودتان از شما استقبال کرده و شما را تا هتل 4 ستاره کرون زوریخ سیتی همراهی خواهد کرد . در لابی هتل سال نو و نوروز را در کنار سفره هفت سین و سپس با صرف غذای مخصوص سال جدید جشن خواهید گرفت . پس از آن برای گشت و گذار در زوریخ و گذراندن اوقاتی خوش در مراکز خرید زمان کافی خواهید داشت .
روز دوم سه شنبه 1 فروردین  زوریخ – لوسرن ( 56 کیلومتر )
ساعت 9 از هتل به سمت لوسرن حرکت کرده و به کوهستان پیلاتوس کلوم میرویم که شیبدارترین راه ریلی جهان با قدمتی نزدیک به 130 سال در آن واقع شده است . غذایی سنتی را در رستوران هتل پیلاتوس در بالای این کوهستان بی نظیر میل می کنید و از منظر آن لذت می برید . پس از صرف ناهار به لوسرن باز گشته و از قدم زدن در بافت قدیم و خیابانها و بازدید از مراکز خرید این شهر لذت خواهید برد . امشب را در لوسرن و در هتل 4ستاره رادیسون بلو سپری خواهید کرد .
روز سوم چهارشنبه 2 فروردین لوسرن – لوگانو ( 170 کیلومتر )
در ساعت 9 هتل را برای رفتن به سمت لوگانو ترک میکنیم . که در قسمت ایتالیایی نشین کشور سوییس واقع شده است . گشت در باغ – شهر لوگانو و همچنین سواحل رمانتیک دریاچه لوگانو در انتظار شماست . محل اقامت شما در لوگانو هتل 4 ستاره دولاپه است .
روز چهارم پنجشنبه 3 فروردین لوگانو
امروز روز خرید است . ساعت 9 از هتل حرکت می کنیم . مقصد ما فروشگاه تاون فکتوری یک از بزرگترین و لوکسترین اوت لتهای اروپایی است که در نزدیکی شهر لوگانو واقع شده است و همه برندهای مهم دنیا را با قیمتهاییی استثنایی در آن پیدا می کنید . بعد از ظهر به لوگانتو باز می گردید و بقیه روز در اختیار شماست . گشت زدن در کوچه پس کوچه های زیبای لوگانتو شما را جذب می کند. محل اقامت شما در شب هم هتل 4 ستاره دولاپه است .
روز پنجم جمعه 4 فروردین لوگانتو – میلان ( 79 کیلومتر )
پس از صرف صبحانه در هتل دولاپیه لوگانو را به مقصد میلان ترک می کنید از مرز سوییس و ایتالیا عبور کرده و ناهار خود را همراه با غذاهای سنتی ایتالیایی در میلان پایتخت شمال  میل می کنید میلان با سبک اروپایی مدرن و آب و هوایی معتدل بهترین میزبان امروز شماست . می توانید بعد از ظهر را به گشت شهری در میلان و بازدید از فروشگاه های بزرگ این شهر بگذرانید . محل اقامت شما در میلان هتل 4 ستاره و سترن هتل گالز است .
روز ششم شنبه 5 فروردین  میلان
امروز روز شماست تا میلان را به شیوه خود کشف کنید . از اوقات فراغت خود لذت ببرید و یا به خرید بروید. مراکز خرید بسیاری در میلان یا در اطراف این شهر یافت می شود . یکی از این مراکز خرید ویکلونگو ( یکی از بزرگترین فروشگاه های اوت لت اروپا ) در فاصله 1 ساعتی میلان است . در اینجا می توانید از بوتیک های اوت لت بیشماری مانند آرمانی گاوانی میسیونی … بازدید کنید . محل اقامت شما در میلان هتل 4 ستاره و سترن هتل گالز است .
روز هفتم یکشنبه 6 فروردین میلان – زرمات ( 229 کیلومتر )
در ساعت 9 هتل خود را در میلان ترک کرده تا از تاریخ جاده های سحرانگیز در دل رشته کوه های آلپ به زرمات برویم . در منطقه تشت در 5 کیلومتری شمال زرمات سوار یک قطار بی نظیر می شوید که شما را تا اقامتگاه کوهستانیتان در پای کوه با وقار ماترهورن می رساند .دیدن خانه های روستایی شگفت انگیز انبارها و کوه های محاط بر منطقه شما را جذب می کند. محل اقامت شما در زرمات هتل 4 ستاره سان استار استایل است .
روز هشتم دوشنبه 7 فروردین زرمات – گرویه – مونترو ( 140 کیلومتر )
ساعت 9 هتل را به سمت مونترو ترک می کنیم. از کنار باغ های زیبا و تاکستانهای سر سبز دره رن عبور می کنیم تا به شهر گرویه برسیم. این شهر قرون وسطایی که در پای کوه های آلپ آرمیده است با معمارهای زیبا و جذاب شما را مسحور خواهد کرد. در سال 2014 گرویه عنوان زیباترین شهر در غرب سوییس را از آن خود کرد . این محیط شگف انگیز و این شهر دست نخورده در گذر تاریخ کشف کنید و به سمت ناشناختههای زیبا ی شهر غربی سوییس بروید . سپس طعم پنیر معروف این شهر را در بازدید از کارخانه پنیر سازی گرویه خواهید چشید . ( نام پنیر خوشمزه و معروف گرویه برگرفته از نام شهر است ). در پایان این روز دل انگیز به شهر زیبا و ساحلی مونترو میرسید. محل اقامت شما در مونترو هتل 4 ستاره ادن پلاس ا لک است .
روز نهم سه شنبه 8 فروردین مونترو
پس از صرف صبحانه از قلعه تاریخی شیلون بازدید خواهید کرد و در ادامه با گذر از جاده ساحلی کوهستانی در منطقه سوییس ریویرا تاکستانهای دلربایی لاووکس ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو را می بینید . در لوزان از مقر کمیته بین المللی المپیک و موزه المپیک بازدید خواهید کرد . محل اقامت شما در مونترو هتل 4 ستاره ادن پلاس الک است .
روز دهم چهارشنبه 9 فروردین مونترو – ژنو
ساعت 9 هتل را به سمت شهر ژنو ترک می کنیم . به هنگام ورود از مقابل مقر سازمان ملل متحد گذر کرده و در پارک های زیبای کنار دریاچه و بافت قدیم شهر به گشت و گذار میپردازید و سپس به مراکز خرید خواهید رفت . محل اقامت شما در ژنو هتل 4 ستاره واوریک است .
روز یازدهم پنجشنبه 10 فروردین ژنو – رم – تهران
ترانسفر از هتل به فرودگاه و پایان یک سفر بی نظیر
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]