3 دقیقه فاصله تا ایستگاه مترو تیکام

                                   5 دقیقه فاصله تا محل نمایشگاههای دبی

                                        (WORLD TRADE CENTER ) 

این نمایشگاه تجاری مصالح و محصولات عمرانی در خاورمیانه بوده و میزبان بزرگترین گردهمایی متخصصین و مهندسین ساختو ساز و عمرانی در خاورمیانه به شمار می رود.در این نمایشگاه در حدود 3000 غرفه از 65 کشور جهان شرکت می کنند.

خدمات تور :

 1. بلیت رفت و برگشت با پرواز چارتر ایر عربیا از شیراز
 2. ویزا عادی امارات
 3. ترانسفر فرودگاهی
 4. سرویس رایگان روزانه به مراکز خرید و دریا

توضیحات :

 1. نرخ ویزا به صورت انفرادی 295000 تومان می باشد.
 2. پرداخت عوارض خروج از کشور بر عهدهمسافر می باشد.
 3. هزینه هتل جهت کودکان 2 تا 5 سال در صورت درخواست تخت مانند بزرگسال محاسبه می شود ودر صورت عدم درخواست تخت فقط هزینه بلیت و ویزا دریافت می گردد.
 4. جهت کودکان 5 تا 12 سال هتل مانند بزرگسال محاسبه می گردد.
 5. در صورت عدم ویزا یا تاخیر ویزا از طرف اداره مهاجرت دبی به هر دلیل شرکت گردشگران مسئول نمیباشد و کلیه جریمه های مربوط به پرواز هتل و ویزا طبق مقررات اخذ می گردد.
 6. نفر سوم در اتاق از سرویس اضافه استفاده نموده که به صورت تخت سفری می باشد.
 7. ساعت تحویل اتاق 2 بعدازظهر و تخلیه اتاق 12 ظهر می باشد که در صورت اقامت بیش از ساعات اعلام شده هزینه یک شب اقامت در هتل از مسافر اخذ می گردد و شرکت گردشگران هیچ مسئولیتی در قبال تحویل اتاق پیش از زمان فوق ندارد.
 8. ورود و خروج پرواز های هواپیمایی “ایر عربیا ” در فرودگاه شهر شارجه انجام میگیرد.
 9. در پرواز ایر عربیا پذیرایی رایگان انجام نمیگیرد و شما در صورت دلخواه می توانید هزینه به صورت نقدی هر گونه خوراکی یا نوشیدنی تهیه فرمایید.

باتوجه به قوانین جدید اداره توریست و جهانگردی دبی مربوط به پرداخت ” هزینه توریست ” مسافرانی که از تاریخ اول آوریل 2014 به بعد در هتل های دبی اقامت دارند بایستی شخصا این هزینه را به هتل پرداخت کنند. لازم به ذکر است این هزینه هیچ ارتباطی به هتل و آژانس ندارد و مسافر مستقیما مسئول پرداخت به هتل به ازائ هر شب اقامت می باشد.

10 درهم برای هتل های 2 و 3 ستاره

15 درهم برای هتل های 4 ستاره

20 درهم برای هتل های 5 ستاره