سلام , مشتریان عزیز گردشگران , همکاران ما جهت رزرو تور ,  بلیت  , ویزا و  مشاوره سفر از داخل و خارج از ایران از طریق واتس اپ و تلفن در دسترس می باشند ۰۹۱۷۰۹۰۶۵۰۵۰۹۱۷۰۹۰۶۵۰۲
رزرو تور ,  بلیت  , ویزا و  مشاوره  از طریق واتس اپ و تلفن ۰۹۱۷۰۹۰۶۵۰۵۰۹۱۷۰۹۰۶۵۰۲

تور بزرگ آفریقای جنوبی – زیمباوه – 13 شب ( 28 اسفند 98 – ویژه نوروز 99 ) از شیراز

5/5
مبدا : شیراز
مقصد : آفریقای جنوبی – زیمباوه
نوع تورهر نفر در اتاق دبلسینگلکودک با تخت 7 - 12 سالکودک بدون تخت 2 - 6 سال
13 شب و 14 روزه
هتل های 4 و 5 ستاره
LUXURY
4050 دلار + نرخ بلیط5100 دلار + نرخ بلیط3600 دلار + نرخ بلیط1950 دلار + نرخ بلیط

دانلود لیست قیمت پکیج

جزئیات کامل تور

فرودگاه مبدا

تور بزرگ و استثنائی آفريقاي جنوبي و زیمبابوه ۱۳ شب و ۱۴روزه
۴ شب کیپ تان+۲شب سان سیتی +۲ شب پارک جنگلی +۲شب ژوهانسبورگ +۳ شب آبشار ویکتوریا
۴ شب اقامت در کیپ تان
روز اول : ورود به کیپ تان و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت ،
روز دوم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای تور تمام روز منطقهHout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی سپس حرکت به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت ، بازدید از دماغه امید نیک ، مزرعه شتر مرغهای آفریقایی ، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی ( پنگوئن های منطقه گرمسیری).
روز سوم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تان (استادیوم فوتبال جام جهانی ، منطقه بوک آپ ، Table Mountain ) سپس حرکت به سمت Signal hills در ادامه حرکت به سمت مرکز خرید V&A Waterfront ، مسافرین راسا به هتل باز می گردند،
روز چهارم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت هلیکوپتربرفراز شهر کیپ تان و سپس بازدید از kirstenbosch gardens و در ادامه عزیمت به شهر و منطقه زیبای Stellenbosch ( مزارع انگور ، تست پنیر ، و …. ) سپس بازگشت به مرکز خرید Canal Walk ،
روز پنجم : صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت بسمت فرودگاه جهت ترک کیپ تان به مقصد سان سیتی .
۲ شب اقامت در سان سیتی
روز پنجم : ورود به فرودگاه ژوهانسبورگ و عزیمت به سمت سان سیتی به صورت زمینی در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفید آفریقایی و سپس ادامه مسیر به سمت هتل سان سیتی. تحویل اتاق و استراحت.
روز ششم : صرف صبحانه درهتل ، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل های سان سیتی رایگان می باشد. بلیط سایر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center قابل تهیه می باشد.
روز هفتم : صرف صبحانه در هتل ، تخلیه اتاق و حرکت به سمت هتل در پارک جنگلی به صورت زمینی ( در حدود نیم ساعت )
۲ شب اقامت در پارک جنگلی(پیلانزبرگ دومین پارک جنگلی بزرگ حفاظت شده ملی آفریقای جنوبی میباشد)
روز هفتم : ورود به هتل پارک جنگلی و تحویل اتاق ، اجرای گشت سافاری در ساعت۳۰ :۱۶(بمدت ۳ ساعت) ، سپس بازگشت به هتل و صرف شام به صورت منوی انتخابی.
روز هشتم : بیداری در ساعت ۰۵:۰۰ صبح و اجرای گشت دوم سافاری در ساعت۰۵:۳۰ صبح با اتومبیل های مخصوص سافاری (بمدت ۳ ساعت ) ، بازگشت به هتل و صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد صرف نهار و شام در هتل به صورت منوی انتخابی.
روز نهم : صرف صبحانه در هتل ، تحویل اتاق ها در ساعت ۹ صبح و حرکت به سمت ژوهانسبورگ بصورت زمینی، در مسیر بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنای با نحوه زندگی و شو مربوط به اقوام قدیمی آفریقای جنوبی، سپس ترانسفر بسمت ژوهانسبورگ.
۲ شب اقامت در ژوهانسبورگ
روز نهم: ورود به ژوهانسبورگ و ترانسفر به سمت هتل و تحویل اتاق و استراحت، در ادامه مسافرین می توانند با همراهی راهنمای تور از میدان نلسون ماندلا و سندتان سنتربازدید نمایند،
روز دهم : صرف صبحانه در هتل ، بازدید از شهربازی گلدریف سیتی و استفاده از امکانات این مجموعه ، بعدازظهر بازدید از مسجد ترک های مقیم ژوهانسبورگ ( مسجد نظامیه ) و صرف ناهار در رستوران ترکیه ای ( هزینه ناهار به عهده مسافرین می باشد ) در ادامه مسیر بازدید از مرکز صنایع دستی Cambanos و سپس بازگشت به هتل در ساعت ۱۷:۰۰ و استراحت .
روزیازدهم : صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه و ترک ژوهانسبورگ به مقصد شهر ویکتوریا در کشور زیمبابوه .
۳ شب اقامت در آبشار ویکتوریا
روزیازدهم : ورود به فرودگاه ویکتوریا و ترانسفر به سمت هتل وتحویل اتاق و استراحت ، صرف شام در هتل .
روزدوازدهم : صرف صبحانه در هتل، گشت پیاده روی به سمت پارک ملی Victoria Falls در حدود ۲۰ دقیقه . سپس بازگشت به هتل و استراحت و صرف شام در هتل.
روزسیزدهم : صرف صبحانه در هتل روز ازاد در هتل . صرف شام در هتل .
روزچهاردهم : صرف صبحانه در هتل ، تخلیه اتاق و حرکت به سمت فرودگاه جهت عزیمت به ژوهانسبورگ ( طول پرواز در حدود ۱:۴۰ ساعت ) در ادامه ترک ژوهانسبورگ به مقصد ایران.
امکانات تور:
صبحانه به صورت بوفه باز در تمام هتلها ۲ وعده شام و ۱ وعده ناهار درهتل پارک جنگلی + ۳ وعده شام در هتل ویکتوریا + راهنماي فارسي زبان + ترانسفر فرودگاهي + بليط هواپيمائي قطر + اجرای کلیه گشت ها و هماهنگی ترانسفرها در روز های بازدید همراه با ورودیه ها + اخذ ويزاي۲ بار ورود كشور آفريقاي جنوبي+ ترانسفر هوایی بین شهرهای کیپ تان به ژوهانسبورگ و ژوهانسبورگ به ویکتوریا فالس و ویکتوریا فالس به ژوهانسبورگ+ پرداخت هزینه ویزا وهزینه انگشت نگاری شرکت VFS .
پرداخت ورودیه کلیه مکانهای دیدنی طبق برنامه بالا و گشت هلیکوپتر در شهرکیپ تان به عهده آژانس سفرنامه می باشد.
مدارك لازم : ۲ قطعه عكس رنگي۳ x 4 با زمینه سفيد (جدید)+ اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار امضاء شده توسط صاحب گذرنامه + معرفي نامه شغل مسافر در سربرگ محل كار/شركت بصورت ترجمه شده با ذکرتاریخ شروع به کار،،سمت،،میزان حقوق و مدت زمان مرخصی + نامه اشتغال به تحصیل برای دانشجو ها و دانش آموزان + پرینت حساب بانکی ۳ ماهه آخر مسافرین به انگلیسی از بانک + ۲ نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر ۱۸ سال)۱نسخه از ترجمه های شناسنامه بایستی به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه رسیده باشد) + حضورمسافر زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی میباشد..
مسئولیت کنترل پاسپورت بعهده آژانس ثبت نام کننده میباشد.
بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (nonrefundable ) می باشد.
کمیسیون کودک با تخت نصف بزرگسال و به کودک بدون تخت کمیسیون تعلق نمیگیرد .
نرخ نوزاد : ۵۰۰/پانصد دلار
برنامه پروازی :
QATAR AIRWAYS FLIGHT DETAIL:
QR499 IKA-DOH 18MAR 2250  ۰۰۳۰+۱
QR1369 DOH-CPT 19MAR 0205 ۱۱۲۰
QR1360 JNB-DOH 01APR 1940 ۰۵۳۰+۱
QR482 DOH-IKA 02APR 0800  ۱۱۳۵
سایت ۵ – ۴ ستاره منطقه
CAPE TOWN MARRIOTT CRYSTAL TOWER HOTEL AND SPA – www.marriott.com/hotels/travel/cptyr-african-pride-crystal-towers-hotel-and-spa/
SUN CITY THE PALACE HOTEL – https://www.suninternational.com/palace/
PILANESBERG KWA MARITANE –
JOHANNESBURG RADISSON BLU SANDTON HOTEL -https://www.radissonblu.com/en/hotel-johannesburg
VICTORIA FALLS ELEPHANT HILLS RESORT -https://www.legacyhotels.co.za/en

فرودگاه مقصد

نکات ضروری

امکانات هتل

از 4050 دلار + نرخ بلیط تومان

رزرو و مشاوره سفر

مشاوران آماده پاسخگویی و برنامه ریزی سفر شما

خارجی 09170906502
 خارجی 09170906505

 دیگر  تورهای پیشنهادی بهار و تابستان 1400

تور , بلیت , ویزا مشاوره سفر !

سلام

دیدگاه و پیشنهاد شما راهنمای ماست

فرم گزارش

ممنونیم که ما را در بهتر کردن خدمات یاری می کنید.