شرایط جدید ویزای دبی ۱۴۰۲

اخذ ویزای دبی شیراز

جهت درخواست ویزای دبی از شیراز میتوانید به صورت آنلاین یا تلفنی و یا حضوری در یکی از شعب آژانس مسافرتی گردشگران اقدام بفرمایید تا در اسرع وقت  بررسی و ثبت گردد.

صدور ویزای دبی تضمینی !

صادقانه بگوییم هیچ ویزای تضمینی برای کشورها از جمله امارات وجود ندارد.

و فقط از این عنوان برای تبلیغات استفاده میشود.

در روند  ویزای دبی آژانس فقط به عنوان دریافت و ارسال کننده مدارک به جوازات دبی عمل میکند و تصمیم گیری در صدور  و یا ریجکتی ویزا  فقط با این ارگان دولتی امارات می باشد.

قیمت و هزینه ویزا توریستی دبی​

ویزای ۱۴ روزه ویزای ۱ ماهه ویزای ۲ ماهه
ویزای ۱۴ روزه عادی امارات:
۳۲۰ درهم
ویزای ۱ ماهه سینگل عادی امارات:
۳۳۰ درهم
ویزای ۲ ماهه سینگل عادی امارات:
۵۵۰ درهم
ویزای ۱۴ روزه فوری امارات:
۳۶۰ درهم
ویزای ۱ ماهه سینگل فوری امارات:
۳۷۰ درهم
ویزای ۲ ماهه مولتی عادی امارات:
۸۰۰ درهم
- ویزای ۱ ماهه مولتی عادی امارات:
۵۵۰ درهم
-

ریجکتی ویزای دبی

ریجیکتی ویزای دبی یا عدم صدور ویزا که توسط جوازات دبی تصمیم گیری می شود به دلایل مختلفی میتواند باشد  از جمله : قرار گرفتن در بلک لیست  / تشابه اسمی / دلایل دیگر … که معنی در بسیاری از موارد امکان ارسال مجدد درخواست وجود دار.

باتشکر حسن انتخاب شما خواهشمند است به نکات زیر جهت اقدام ویزا دبی توجه فرمایید .

  • پاسپورت مسافر باید حتما بالای شش ماه اعتبار از تاریخ خروج داشته باشد .
  • در صورت داشتن پاسپورت مشترک فقط فرزند به صورت همراه در پاسپورت قابل قبول می باشد وهمسر حتما باید پاسپورت جداگانه داشته باشد .
  • چنانچه مسافر پس از اتمام قانونی ویزا (توریست وسرویس) به هر دلیل بیشتر از حد مجاز در امارات اقامت داشته باشد ویا تاخیر خروج نماید (بر مبنای گزارش اداره اقامت دبی) به ازای هر روز آژانس ۱۰۰ درهم از مسافر دریافت میکند. (توجه بفرمایید که این مبلغ ارتباطی به جریمه روزانه مسافر در هنگام خروج در فرودگاه ندارد)
  • در صورت نیاز به اقامت بیشتر از ۱۴ روز در دبی باید از ابتدا درخواست اقامت یک ماهه اعلام گردد (دراین صورت است که نرخ یک ماهه محاسبه ودریافت میگردد) ودر غیر این صورت اگر مسافر با این ویزا ( با درخواست ۱۴ روزه) بدون اطلاع شرکت بیشتر از ۱۴ روز اقامت نماید باید مبلغ ۲۵۰ درهم به صورت اضافه پرداخت نموده وویزای خود را به یک ماهه تغییر دهد .
  • از کلیه مسافران دبی چک ضمانت شخص ثالث جهت ویزای ۱۴ روزه و۵ میلیون ریالی بابت ویزا یک ماهه دریافت میگردد. (چک باید به همراه پاسپورت یا کارت شناسایی صاحب چک باشد.)
  • در صورت مرفوضی ویزا به هر دلیلی مسیولیتی متوجه آژانس نبوده وکل هزینه ویزا دریافت می گردد لازم به ذکر است که کنسلی ویزا واقدام مجدد ویزا هرکدام شامل هزینه جداگانه خواهد بود .
  • مسیولیت تاخیر در زمان تحویل ویزا به هر دلیلی اعم از مسایل مربوط به دولت عمارات و… متوجه آژانس نمی باشد .
  • با توجه به قوانین جدید اداره توریست وجهانگردی دبی مربوط به پرداخت (هزینه توریست ) مسافرانی که از تاریخ اول آوریل ۲۰۱۴ به بعد در هتل های دبی اقامت دارند بایستی شخصا این هزینه را به هتل پرداخت کنند .لازم به ذکر است این هزینه هیچ ارتباطی به هتل وآژانس ندارد ومسافر مستقیما مسئول پرداخت هتل به ازای هر شب اقامت می باشد .

لطفا توجه بفرمایید که شرایط و هزینه ویزای دبی بر روی پکیج  تور دبی لحاظ شده است.

۱۰درهم برای هتل های ۲ و ۳ ستاره ۱۵ درهم برای هتل های ۴ ستاره   20 درهم برای هتل های ۵ ستاره

از زمان صدور ویزا به مدت ۵۸ روز مهلت استفاده از ویزا را دارید. توجه کنید که روز ۵۸  باید زمان خروج شما از دبی باشد وگرنه شامل جریمه خواهید .

در صورتی که دو دوز واکسن مورد تایید امارات را دریافت کرده باشید و کارت واکسن دیجیتالی داشته باشید نیازی به ارئه تست pcr برای ورود به دبی ندارید.

معمولا زمان پاسخ به درخواست ویزا توسط جوازات بین ۱ روز تا  یک هفته کاری می باشد. اما در موارد ممکن است بیشتر و یا حتی  سریعتر از این زمان طول بکشد.

۴.۵/۵ - (۱۶ امتیاز)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نازنین
1 سال قبل

سلام برای ویزای توریستی دبی میتونم آنلاین اقدام کنم ؟ منظورم اینه که نیازی به حضور فیزیکی هست یا خیر

پس از بررسی توسط کارشناس در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته می شود و تمامی مراحل و مشاوره و رزرو با شما هماهنگ  می شود .